rekuperacja w domu?

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
owidiusz64
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2021, 5:03

rekuperacja w domu?

Post autor: owidiusz64 »

Cześć, co sądzicie o rekuperacji w domu? Zauważyłem, że coraz więcej osób się na to decyduje i część moich znajomych i sąsiadów też. Generalnie rozwiązanie wydaje się korzystne, prawda? Pomyślałem żeby może umówić się na rozmowę z jakimś doradcą, bo chciałbym zadać kilka pytań, rozwiać wątpliwości. Czy wy też tak robiliście czy decyzja była szybka? :D
Awatar użytkownika
Wlodzislaw1986
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2021, 4:45

Re: rekuperacja w domu?

Post autor: Wlodzislaw1986 »

Ja uważam, że montaż rekuperatora ciepła to była jedna z lepszych decyzji jakie ostatnio podjąłem ;) Wiadomo przecież jak ważna jest sprawna i przede wszystkim skuteczna wentylacja a taki rekuperator jest pomocny w pozbywaniu się tego zużytego powietrza. Jeśli faktycznie masz jakieś tam wątpliwości czy właśnie pytania to konsultacja z doradcą na pewno Ci się przyda.
renataborki

Re: rekuperacja w domu?

Post autor: renataborki »

Moim zdaniem rekuperacja Tomaszów Mazowiecki to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób ceniących sobie czyste i świeże powietrze w domu oraz mniej kurzu i roztoczy.
Lasia 1

Re: rekuperacja w domu?

Post autor: Lasia 1 »

Witam wszystkich! Mój dom znajduje się niedaleko Bielska, i jestem zainteresowany budową studni głębinowej https://hydroodwiert.pl . Czy ktoś może polecić mi firmę w okolicach Bielska, która jest ekspertem w zakresie studni głębinowych? Chciałbym dowiedzieć się więcej na ten temat i znaleźć odpowiednich specjalistów.
Albinos

Re: rekuperacja w domu?

Post autor: Albinos »

Wybór odpowiedniego filtru do systemu rekuperacji ma znaczący wpływ na jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń. Filtry wysokiej klasy są w stanie usunąć nawet najdrobniejsze cząsteczki pyłu, alergeny czy zanieczyszczenia. Dokładne informacje na temat rodzajów filtrów i ich znaczenia dla zdrowia mieszkańców można znaleźć tutaj https://ansel.pl/rekuperacja/ co jest kluczowe dla osób cierpiących na alergie.
ODPOWIEDZ