Rynek niruchomości

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
GabiŁa

Rynek niruchomości

Post autor: GabiŁa »

Witam, jestem tu nowa, dlatego nie wiem, czy temat mojej wypowiedzi będzie zgodny z regulaminem tego forum, ale musze się głośno wypowiedzieć w jednej kwestii. Ceny nieruchomości w Warszawie to jakiś obłęd!!! Mam wrażenie, że żeby sobie pozwolić na kupno domu (wcale nie w centrum miasta) muszę być miliarderką! Czy naprawdę, żyjemy w takich czasach, że przeciętna klasa społeczna nie może sobie pozwolić na mieszkanie w domu? Z mężem już poważnie rozważamy opcję kupna działki i wybudowania na niej samodzielnie domu, gdzieś na przysłowiowym zadupiu (przepraszam za słownictwo). Jestem w ogromnym szoku, że na Targówku odkąd powstały 2 stacje metra, ceny nieruchomości wzrosły prawie o 100% w górę. Chore!!!
Jaś

Re: Rynek niruchomości

Post autor: Jaś »

Ja jestem na etapie poszukiwań mieszkania i trafiłem na dobrą ofertę tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro z dużym doświadczeniem, dobrą opinią. Ma dużą ofertę mieszkań na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. A dodatkowo biuro dla swoich klientów ma przygotowany pakiet dodatkowych usług - kredyty, ubezpieczenia itp.
ODPOWIEDZ