Wyjątkowa kawa do domu

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Cekinek
Posty: 33
Rejestracja: 19 lut 2019, 11:57

Wyjątkowa kawa do domu

Post autor: Cekinek »

Zapraszam na stronę sklepu z kawą Coffee Taste. W jego ofercie znajdziesz najlepsze kawy do kawiarni, biura i domowego użytku. W sklepie kupisz także zestawy prezentowe i ekspresy do kawy.

katalog stron internetowych darmowy
Awatar użytkownika
looser
Posty: 94
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:22

Re: Wyjątkowa kawa do domu

Post autor: looser »

Ja tam lubię świeżo zmielone ziarna kawy zalać wrzątkiem i cieszyć się smakiem takiej kawy, ale także jej aromatem w całym domu. Dlatego też mam już odpowiedni ekspres, ale tak na szybko to potrzebuję jeszcze czajnika elektrycznego. Mega spodobały mi się takie https://www.ceneo.pl/Czajniki_elektrycz ... Longhi.htm , od De Longi. Przyznacie, że są świetne? Chyba sobie na święta taki sprawię, a co. Czasem o sobie też trzeba myśleć. ;)
Awatar użytkownika
azi91
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:47

Re: Wyjątkowa kawa do domu

Post autor: azi91 »

Zawsze sprawdzam opinie w sieci na temat danej usługi. W ten sposób mam pewność, że wybieram tylko sprawdzone opcje.
Czuję się mniej więcej tak, jak ktoś, kto bujał w obłokach i nagle spadł.
Awatar użytkownika
Barucha
Posty: 191
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:57

Re: Wyjątkowa kawa do domu

Post autor: Barucha »

Ja moge polecic wam ekspres na kapsułki nespresso - uzywamy go juz kilka miesiecy i naprawde super sie sprawdza, mega fajne jest to, ze kazdy moze wybrac dokladnie taka kawe jak lubi bo wybor kapsulek jest niesamowity
Awatar użytkownika
tande
Posty: 58
Rejestracja: 18 lut 2019, 10:04

Re: Wyjątkowa kawa do domu

Post autor: tande »

Ja nie przepadam za kawą, wolę herbatę. Wszystkim miłośnikom herbaty polecam wizytę na stronie https://etin.pl/yerba-mate-4. Jest to hurtownia herbaty i kawy, gdzie znajdziecie bardzo wiele różnych odmian i gatunków. Warto się zainteresować.
Awatar użytkownika
FantomX
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:33

Re: Wyjątkowa kawa do domu

Post autor: FantomX »

Ekspres do kawy to bardzo przydatna rzecz, ale nie wyobrażam sobie w domu nie mieć zwykłego czajnika elektrycznego, żeby móc się napić parzonej kawy z fusami :D Duży wybór czajników różnego typu, koloru i marek mają w sklepie DORA AGD i RTV. Znajdziecie tam także w tej samej kategorii dzbanki filtrujące dafi, które na pewno także przydadzą się każdemu smakoszowi, który wie, że kawę powinno podawać się ze szklanką czystej wody :)
Awatar użytkownika
Ereks
Posty: 163
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:37

Re: Wyjątkowa kawa do domu

Post autor: Ereks »

Warto w takim razie zastanowić się nad wyborem pysznych kaw ziarnistych bezpośrednio z palarni kawy, dlatego jak znajdziesz chwilę to mam nadzieję że będziesz zadowolony z propozycji jakie udało im się zestawić w https://upcafe.pl/ ja mam kilka swoich ulubionych jednak zdecydowanie najlepszą jest Ethiopia Djimmah o zapachu kakao i korzennym :)
ODPOWIEDZ