hobby - ogrodnictwo

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Paweł32

hobby - ogrodnictwo

Post autor: Paweł32 »

Każdy ma inne hobby, wiadomo. Moją największą pasją jest już od jakiegoś czasu sadownictwo. Głównie nastawiłem się na jabłka, a co jeszcze to dopiero się zastanawiam. Nawet na ten cel kupiłem nie tak dawno działkę dodatkowo. Z chęcią dowiedziałbym się o jakiś godnych polecenia miejscach, gdzie można znaleźć różne porady, wskazówki, informacje o odmianach itp. Może są jakieś specjalistyczne poradniki, takie gdzie łatwo wszystko zrozumieć? A może jakieś serwisy w necie?
ałka

Re: hobby - ogrodnictwo

Post autor: ałka »

Paweł32 pisze: ↑05 lis 2021, 21:44 Każdy ma inne hobby, wiadomo. Moją największą pasją jest już od jakiegoś czasu sadownictwo. Głównie nastawiłem się na jabłka, a co jeszcze to dopiero się zastanawiam. Nawet na ten cel kupiłem nie tak dawno działkę dodatkowo. Z chęcią dowiedziałbym się o jakiś godnych polecenia miejscach, gdzie można znaleźć różne porady, wskazówki, informacje o odmianach itp. Może są jakieś specjalistyczne poradniki, takie gdzie łatwo wszystko zrozumieć? A może jakieś serwisy w necie?
Myślę, że każde źródło informacji będzie dobre i przydatne, jeśli informacje będą rzetelne. A do tego różnorodna tematyka, każdy może szukać nieco innych informacji. Ja bym szukała wszędzie: w książkach, poradnikach i oczywiście w internecie. Z pewnością są takie specjalistyczne serwisy.
rześka

Re: hobby - ogrodnictwo

Post autor: rześka »

ałka pisze: ↑06 lis 2021, 23:54
Paweł32 pisze: ↑05 lis 2021, 21:44 Każdy ma inne hobby, wiadomo. Moją największą pasją jest już od jakiegoś czasu sadownictwo. Głównie nastawiłem się na jabłka, a co jeszcze to dopiero się zastanawiam. Nawet na ten cel kupiłem nie tak dawno działkę dodatkowo. Z chęcią dowiedziałbym się o jakiś godnych polecenia miejscach, gdzie można znaleźć różne porady, wskazówki, informacje o odmianach itp. Może są jakieś specjalistyczne poradniki, takie gdzie łatwo wszystko zrozumieć? A może jakieś serwisy w necie?
Myślę, że każde źródło informacji będzie dobre i przydatne, jeśli informacje będą rzetelne. A do tego różnorodna tematyka, każdy może szukać nieco innych informacji. Ja bym szukała wszędzie: w książkach, poradnikach i oczywiście w internecie. Z pewnością są takie specjalistyczne serwisy.
Jeśli chcesz uprawiać jabłka, kupujesz poradniki na ten temat. Jeśli truskawki, to o truskawkach. Wtedy będziesz miał taką konkretną wiedzę. Portale sadownicze też będą przydatne, na przykład https://sadowniczeabc.pl/ mogę ci polecić. Tam każdy kto zajmuje się branżą sadowniczą znajdzie informacje i porady dla siebie.
ODPOWIEDZ