Hobbystyczny manicure - jakie lakiery?

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
sedomira83
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:39

Hobbystyczny manicure - jakie lakiery?

Post autor: sedomira83 »

Hej wszystkim. Zawsze interesowało mnie malowanie paznokci, a teraz często wykonuję manicure moim przyjaciółkom. Mówią, że jestem w tym dobra ;) Chciałabym kupić sobie jakiś zestaw lakierów polecanej marki, żeby móc wykorzystywać je w moich stylizacjach. Jakie lakiery polecacie?
Awatar użytkownika
Sydonia-70
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2020, 5:15

Re: Hobbystyczny manicure - jakie lakiery?

Post autor: Sydonia-70 »

Prowadzę salon manicure hybrydowego i żelowego i wykorzystuję produkty od victoriavynn.com. Moim zdaniem mają najlepszą jakość ze wszystkich testowanych przeze mnie lakierów. Victoria Vynn ma też w ofercie akcesoria i dodatki do nail artu. Polecam przejrzeć paletę kolorów, jest tego spory wybór :)
Awatar użytkownika
serena
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:06

Re: Hobbystyczny manicure - jakie lakiery?

Post autor: serena »

U mnie ostatnio na tapecie są paznokcie tytanowe https://cuccio.pl/szybki-manicure-tytanowy-z-dip-system. Jestem zachwycona tym sposobem malowania. Słyszałyście o nim? Idealnie nadaje się i do salonu, i jako hobbystyczny manicure. Zrobisz go w niecałe 30 minut bez używania lampy!
Awatar użytkownika
kivi
Posty: 138
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:12

Re: Hobbystyczny manicure - jakie lakiery?

Post autor: kivi »

A co myślicie na temat manicure japońskim? Pytam, ponieważ niedługo ze znajomą mam wybrać się na coś takiego do gabinetu urody Estelium w Bielsko-Biała. Ponoć jest to innowacyjny zabieg, który dostarcza witamin paznokciom, a więc doskonale je odżywia. Ponoć taki zabieg wystarcza na długi czas.
Awatar użytkownika
martyska790
Posty: 6
Rejestracja: 11 lip 2020, 10:09

Re: Hobbystyczny manicure - jakie lakiery?

Post autor: martyska790 »

Ale malujesz paznokcie w sensie, że zwykłymi lakierami czy wykonujesz stylizacje hybrydowe / żelowe?
Jeśli potrzebujesz zwykłe lakiery to polecam Ci serię IQ od Victoria Vynn. To są zwykłe lakiery nakładane na bazę i utwardzane topem (cała stylizacja BEZ lampy). Piękne kolory i wyglądają jak hybrydowe :)
A jeśli wolisz lakiery utwardzane pod lampą to polecam Ci tę samą firmę. Ich jakość zachwyca moje klientki :)
Awatar użytkownika
belik
Posty: 34
Rejestracja: 07 sie 2019, 21:25

Re: Hobbystyczny manicure - jakie lakiery?

Post autor: belik »

Moja siostra robi manicure ale tylko tak dla bliskich :) rzadko korzystam bo mam pracę w której moje ręce są ciągle narażone na kontakt z woda :( . Ale to nic bo znalazłam bardzo fajne preparaty z AXN Total repair to seria z bielendy. Mam serum do rak i odżywkę płynne złoto do paznokci stosuję niedługo ale już widzę poprawę .:)
ODPOWIEDZ