Maszyna do szycia

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
antonina69
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2022, 13:25

Maszyna do szycia

Post autor: antonina69 »

No nie sądziłam, że kiedykolwiek szycie stanie się moim hobby, ale jakiś czas temu przyniosłam starą maszynę po mojej mamie i zaczęłam trochę przerabiać ubrania. Muszę koniecznie tylko dokupić igły krawieckie czy możecie mi polecić jakieś sprawdzone miejsce, może pasmanterię online, w której mogłabym kupić tego typu produkty? Ale też inne gadżety "do szycia"
radzikowa

Re: Maszyna do szycia

Post autor: radzikowa »

Jeśli o mnie chodzi, to ja czasem szyję i pod tym względem mam naprawdę sporo rozwiązań, które są dla mnie nie do końca powiązane. I jak coś, będę sobie to wszystko odpowiednio przygotowywać. Jeśli ja mam Wam coś powiedzieć, to na pewno tyle, że sznurki bawełniane będą mi potrzebne. Czy macie wskazówki, gdzie je dostanę? W dobrej jakości?
czesiaa

Re: Maszyna do szycia

Post autor: czesiaa »

Skoro jesteśmy przy tym temacie, to na pewno warto tutaj wspomnieć u firmie Polimex. Nie wiem czy wiecie, ale u nich możecie zakupić bardzo dobre napy metalowe, najróżniejszego rodzaju tkaniny, akcesoria. Także warto zawitać na ich stronie.
ODPOWIEDZ