Nietypowe Hobby

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
mieczyslaw1972
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:42

Nietypowe Hobby

Post autor: mieczyslaw1972 »

Pomyślałem, że założę taki wątek, gdzie każdy z nas będzie mógł podzielić się swoim ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Dajcie znać, co lubicie robić w wolne dni, ewentualnie popołudniami po pracy - co jest waszym hobby. Macie może jakieś nietypowe zainteresowania, może lubicie sporty ekstremalne? U mnie raczej klasycznie, jestem wielkim fanem roweru, jeżdżę właściwie niezależnie od pogody i pory roku, chociaż wiadomo, zimą raczej rzadziej, ze względu na to, że szybko robi się ciemno i aura częściej bywa mocno nieprzyjemna - ale to nie jest tak, że zimą rower się kurzy, absolutnie! Ostatnio z ekipą odkryliśmy też fajną opcję, jaką są gry terenowe i myślę, że często będziemy właśnie w taki sposób spędzać nasz czas wolny :)
Agis

Re: Nietypowe Hobby

Post autor: Agis »

Co powiesz na taką opcję jak hodowla grzybów. Na rynku nie brak propozycji tego typu, jedną z nich jest growkit Może być to to świetny sposób na wprowadzenie nauki i natury do swojego życia. Warto sprawdzić, jak łatwo możesz rozpocząć tę przygodę i jakie korzyści przyniesie Twojemu domowi. To zajęcie, które może stać się miejscem do eksperymentowania z naturą.
ODPOWIEDZ