Sprzęty kuchenne

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
Fatyma
Posty: 12
Rejestracja: 23 lut 2019, 12:57

Sprzęty kuchenne

Post autor: Fatyma »

Pasja mojej przyjaciółki jest gotowanie. Jakie sprzęty polecacie, żeby wspierać jej pasję?
Awatar użytkownika
Jurij
Posty: 14
Rejestracja: 23 lut 2019, 12:57

Re: Sprzęty kuchenne

Post autor: Jurij »

Może kup jej Patelnie Ambition 28 cm ? Jest to rozwiązanie, które przyda się w kuchni każdej kobiety. A do tego specjalna powłoka przeciwdziała przybieraniu i pozwala na smażenie bez tłuszczu. Myślę, że będzie zadowolona.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Sprzęty kuchenne

Post autor: Weronika »

A czy macie w waszych kuchniach ekspresy do kawy? To Dla mnie jest to obowiązkowe wyposażenie w moim domu, ponieważ uwielbiam pić kawę. Jakiś czas temu zamawiałam nowy ekspres, korzystając oferty na stronie internetowej https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/. Jak widać wybór takich ekspresów jest tam bardzo szeroki, więc na pewno i Wy coś dla siebie znajdziecie. Polecam zajrzeć, tym bardziej, że ceny wcale nie są wygórowane ;)
Awatar użytkownika
Barucha
Posty: 191
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:57

Re: Sprzęty kuchenne

Post autor: Barucha »

w marcu byłam u Pani Justyny Ciesiun na prezentacji Thermomixa i w sumie od tego czasu to mój numer 1 jeśli chodzi o sprzęty kuchenne, używam praktycznie codziennie. I super jest to że odkąd go mam to wypróbowałam naprawdę wiele nowych przepisów

starlite
Awatar użytkownika
Piksel
Posty: 88
Rejestracja: 17 gru 2019, 11:31

Re: Sprzęty kuchenne

Post autor: Piksel »

Jeśli chodzi o sprzęt kuchenny, który mogę polecić, to bardzo dobrze sprawują się garnki i patelnie Whirlpool. Jest w czym wybierać, a do tego są naprawdę porządnie wykonane :)
Awatar użytkownika
jurka
Posty: 115
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:27

Re: Sprzęty kuchenne

Post autor: jurka »

A co z garnkami? Sprzęty jakiej marki w szczególności polecacie? Ja zastanawiam się nad ofertą Valdinoxa https://www.valdinox.pl/?gclid=CjwKCAjw ... DQQAvD_BwE Kilka razy obiło mi się o uszy, że to jedne z lepszych garnków czy patelni, a ich cena jest bardzo przystępna - także każdy z nas może sobie pozwolić na taki zakup. Co sądzicie na ten temat? Chętnie poznam także wasze opinie.
Awatar użytkownika
jaskier
Posty: 34
Rejestracja: 19 sty 2020, 20:35

Re: Sprzęty kuchenne

Post autor: jaskier »

:)
ODPOWIEDZ