Tylko narty

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Jadźka

Tylko narty

Post autor: Jadźka »

Nie ma dla mnie nic fajniejszego niż szusowanie po dobrze wyratrakowanych stokach :D
Polecam, jak nie znacie Szczyrk - to idealne miejsce dla narciarzy o każdym stopniu umiejętności, mnóstwo różnych tras i w dodatku od niedawna wszystkie dostępne na jednym karnecie :!:
Jak się tam zechcecie wybrać to noclegi warto zarezerwować w tych apartamentowcach https://www.dreamapart.pl/szczyrk
Wygodnie urządzone, własna kuchnia i miejsce parkingowe, a do stoków też niedaleko :)
Awatar użytkownika
Cyyrilia
Kontakt:

Re: Tylko narty

Post autor: Cyyrilia »

Bardzo modny plecak skórzany XXL może się nam przydać na wyjazdy czy po prostu do noszenia na co dzień zamiast torby. Warto stawiać na dobre jakościowo produkty i skórzane na pewno będą odpowiednie. Kupujecie często w sieci? Jest to wygodne i proste.
Płock modatotu.pl
Jesoń

Post autor: Jesoń »

Zgadzam się to moja największa miłość. Gdzie najchętniej jeździcie? Ja w Polsce w Istebnej, a jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne to zdecydowanie we włoskie Alpy. Livigno, Pejo czy Kronplatz to nasze ulubione ośrodki. W każdym z nich stacjonują polscy instruktorzy ze szkółki narciarskie Zgorky, świetnie uczą dzieciaki jeździć.
różdżka1

Post autor: różdżka1 »

Czy są tutaj fani jazdy na nartach? Jeśli tak to polecam im świetnie wyposażony sklep Dobre Narty. Znajdziecie tam cały sprzęt, który będzie Wam potrzebny na takim narciarskim wyjeździe - między innymi kijki narciarskie: https://dobrenarty.pl/narciarstwo/kijki-narciarskie/ .
vórb

Post autor: vórb »

Sport ten potrafi być jeszcze przyjemniejszy, gdy wcześniej zaopatrzymy się we właściwy sprzęt i akcesoria. Zamówione z oferty NORDICSKLEP zawierały takie dodatki jak narty, kije, ogrzewacze, chusty, pokrowce. Inaczej mówiąc, do dyspozycji otrzymaliśmy wszystko, co to tych działań bylo konieczne. Nie jestem w stanie opisać, ile radości dało nam śmiganie po stokach, właśnie z akompaniamentem wspomnianego sprzetu. Czuliśmy się jak absolutni fachowcy i profesjonaliści - dało nam to wiele wspomnień a sprzęt na pewno użyjemy w przyszłym sezonie.
ODPOWIEDZ