Akcesoria dla dzieci

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Paulina_91
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 13:26

Akcesoria dla dzieci

Post autor: Paulina_91 »

Zdarza wam się kupować akcesoria dla dzieci przez internet? Może kojarzycie sklep akuku-sanok.pl? Niedawno znalazłam ich ofertę i trzeba przyznać, że ceny są u nich naprawdę korzystne. Może ktoś z was robił tam zakupy?
Awatar użytkownika
Amadeusz1980
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2020, 8:53

Re: Akcesoria dla dzieci

Post autor: Amadeusz1980 »

Kupowałem tam wyposażenie do pokoju dziecięcego. Faktycznie ceny są niezłe, jakość produktów też niczego sobie. Mnie najbardziej podoba się szeroki wybór asortymentu, bo mało jest tak dobrze zaopatrzonych sklepów z akcesoriami dla dzieci.
paproć

Re: Akcesoria dla dzieci

Post autor: paproć »

Moje dziecko ma normalny pokój jaki ma większość przedszkolaków. Dominują w nim jednak nie zabawki a książki i gry. Bardzo lubimy razem grać w planszówki lub czytać ksiażki. Ostatnio trafiłam na taką ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/muminki-zeb ... 80067.html Muminki są znane chyba wszystkim nam. To pierwszy tom w którym zebrano część opowieści o przygodach Muminków i ich przyjaciół. Będzie drugi tom - na pewno moje dziecko go dostanie.
Kaśieńka

Re: Akcesoria dla dzieci

Post autor: Kaśieńka »

Ostatnio szukałam w internecie czegoś takiego jak stolik interaktywny dla dziecka, więc przejrzałam kilka sklepów z typu rzeczami, z tego co widziałam, to większość z nich ma bardzo fajne oferty i naprawdę poświęcając trochę czasu znajdziemy to czego szukamy.
Awatar użytkownika
Mietko
Posty: 38
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:55

Re: Akcesoria dla dzieci

Post autor: Mietko »

Trzeba i mieć jakieś ładniejsze ubranka, takie powiedziałabym wizytowe:) Ja bardzo lubię w takie stroić mojego synka:) Mam wiele fajnych kompletów, też na stronie https://www.51015kids.eu/chlopiec/koszule znalazłam kilka prześlicznych koszul. Kupując online zauważyłam, że wychodzi to nawet w miarę tanio.
Sławomir

Re: Akcesoria dla dzieci

Post autor: Sławomir »

W moim życiu ostatnio sporo się dzieje, właśnie urodziły mi sie blizniaki i było to jedno z najwazniejszych wydarzen dla mnie. Zaczałem więc szukać sprawdzonego sklepu z akcesoriami dla dzieci i natrafiłem na ofertę, z której kupiłem wózek bliźniaczy . Moim zdaniem jest to fantastyczny sklep internetowy z akcesoriami dla dzieci.
Awatar użytkownika
berta
Posty: 54
Rejestracja: 23 cze 2020, 16:23

Re: Akcesoria dla dzieci

Post autor: berta »

Mogą Ci się spodobać akcesoria jak znajdziesz w sklepie https://www.szipszop.pl/akcesoria . Ja co prawda mamą jeszcze nie jestem, ale jestem ciocią dla wielu dzieci moich koleżanek i jak wiadomo bez prezentów nie mogę się pojawiać :P Na szczęście u nich zawsze znajdę coś niedrogiego ale i potrzebnego.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Akcesoria dla dzieci

Post autor: stokrotka »

Jeśli o mnie chodzi to jestem na etapie szukania spacerówki. Widzę że w X-Follow zadbano o każdy detal: od siedziska, przez budkę, po amortyzację. ten wózek bardzo mi się podoba, siedzisko jest uszyte z miękkiej w dotyku tkaniny na gąbce. Ma też podnóżek z materiału łatwego do wyczyszczenia, a więc jest bardzo fajny i przemyślany.
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Re: Akcesoria dla dzieci

Post autor: milla27 »

Wśród akcesoriów powinny się znaleźć się chusty do noszenia . Widziałam, że wielu rodziców z nich chętnie korzysta. W ten sposób można mieć malucha przy sobie i wygodnie pójść z nim na spacer. Widziałam, że takie są dostępne na Tulisie.pl. Ceny są ok, a jakość jest bardzo dobra. Wybór jest bardzo duży. Sklep przekazuje też część środków na akcje charytatywne.
ODPOWIEDZ