Artykuły metalowe online

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Napoleon
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2021, 1:03

Artykuły metalowe online

Post autor: Napoleon »

Cześć wszystkim. Jakie znacie sklepy online z artykułami metalowymi? Pytam z ciekawości, bo często zdarza się, że zamawiam okucia meblowe i to w naprawdę dużych ilościach. Co prawda mam swojego sprawdzonego dostawcę, ale nie zaszkodzi poszukać jeszcze innych ofert. Na jakiego sprzedawcę warto zwrócić uwagę?
AndrzejĆ

Re: Artykuły metalowe online

Post autor: AndrzejĆ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż mebli metalowych to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://www.metako.com.pl/produkty,pl,m ... alowe.html. Firma oferuję sprzedaż : szafki BHP, gazowe, szkolne, szafki metalowe do szatni, szafki ubraniowe. Firma oferuję również sprzedaż skrzynek pocztowych czy skrzynek pocztowych do urzędów.
Błażej

Re: Artykuły metalowe online

Post autor: Błażej »

AndrzejĆ pisze: 15 kwie 2021, 16:02 Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż mebli metalowych to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://www.metako.com.pl/produkty,pl,m ... alowe.html. Firma oferuję sprzedaż : szafki BHP, gazowe, szkolne, szafki metalowe do szatni, szafki ubraniowe. Firma oferuję również sprzedaż skrzynek pocztowych czy skrzynek pocztowych do urzędów.
Meble metalowe to świetna sprawa do biur i biznesów, w których potrzebne są szatnie, jak siłownia czy basen. Polecam szafki HPL, można je dowolnie dopasowywać do naszej przestrzeni, tak żeby były jak najbardziej funkcjonalne.
MirekŻ

Re: Artykuły metalowe online

Post autor: MirekŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy RS-Gitterbox https://www.rs-gitterbox.pl/kontakt , która oferuje sprzedaż pojemników i koszy typu gitterbox czyli pojemników do hal przemysłowych i magazynów, umożliwiającym przechowywanie oraz ułatwiającym przewożenie np. ciężkich odpadów poprodukcyjnych, materiałów budowlanych lub części samochodowych.
kórtka

Re: Artykuły metalowe online

Post autor: kórtka »

W ofercie https://www.metalzbyt.pl/oferta znajdziesz sporo takich artykułów. Jesteśmy świeżo po zamówieniu krat pomostowych i siatek zgrzewanych, co całkowicie sprostały naszym wymaganiom na tym polu. Ta jakość faktycznie robi wrażenie! Również i druty z ich oferty okazały się całkowicie niezawodne.
ODPOWIEDZ