Firma sprzątająca Piaseczno

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Sara-96
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2020, 17:55

Firma sprzątająca Piaseczno

Post autor: Sara-96 »

Hejka! Dobrze znacie firmę Aquarius z Piaseczna? Zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z jakąś firmą sprzątającą, która specjalizuje się w myciu okien. Polecacie właśnie ich? Podzielcie się opiniami.
Awatar użytkownika
Remigiusz_94
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 12:46

Re: Firma sprzątająca Piaseczno

Post autor: Remigiusz_94 »

Aquarius to firma zdecydowanie warta polecenia, a to ze względu na profesjonalne podejście do realizacji zleceń. Nie mają sobie równych, jeśli chodzi o ozonowanie pomieszczeń w Warszawie. Dokładni, zaangażowani i naprawdę skuteczni.
gośka

Re: Firma sprzątająca Piaseczno

Post autor: gośka »

No właśnie jeśli chodzi o ozonowanie, to mam porównanie z naprawdę kilku różnych firm w okolicy i najlepiej moim zdaniem wypada GreenStyle http://greenstyle.com.pl/ozonowanie-warszawa/ i to z nimi współpracujemy już jakiś czas.
wył

Re: Firma sprzątająca Piaseczno

Post autor: wył »

Jeśli ktoś z Was szuka dobrej pralni wodno-chemicznej na terenie Warszawy, lub okolic, to polecam wam w wolnej chwili zajrzeć pod ten link: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Znajdziecie tam firmę, która zajmuje się praniem i prasowaniem - kompleksowe usługi na telefon. Spoko opcja, wystarczy do nich zadzwonić, a całość zlecenia realizują na własną rękę od A-Z.
paweł

Re: Firma sprzątająca Piaseczno

Post autor: paweł »

Po każdym remoncie warto zdecydować się na ozonowanie pomieszczeń. Ja zawsze korzystam z tego sposobu i naprawdę nie mam na co narzekać, tym bardziej że jakość powietrza jest wtedy nie do opisania. Zerknij sobie na ofertę AirOzone - myślę, że cię zainteresuje.
Uleśka

Re: Firma sprzątająca Piaseczno

Post autor: Uleśka »

paweł pisze: ↑27 sty 2021, 14:36 Po każdym remoncie warto zdecydować się na ozonowanie pomieszczeń. Ja zawsze korzystam z tego sposobu i naprawdę nie mam na co narzekać, tym bardziej że jakość powietrza jest wtedy nie do opisania. Zerknij sobie na ofertę AirOzone - myślę, że cię zainteresuje.
Jeżeli chodzi o ozonowanie to ostatnio widziałam generator ozonu , który jest bardzo przydatny w różnych firmach. Warto czasem zainwestować w coś dobrego i skutecznego.
ODPOWIEDZ