Gabinet rehabilitacji Warszawa

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Norman
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2020, 5:06

Gabinet rehabilitacji Warszawa

Post autor: Norman »

Witam serdecznie. Słyszeliście może o Akademii Ruchu w Warszawie? Trafiłem na ich ofertę, kiedy szukałem dobrego gabinetu rehabilitacji. Doradźcie mi, czy warto się tam zapisać?
Awatar użytkownika
Nasif98
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 9:44

Re: Gabinet rehabilitacji Warszawa

Post autor: Nasif98 »

Jeśli chodzi o rehabilitację w Warszawie, to moim zdaniem nie ma lepszego miejsca niż Akademia Ruchu. Proponują zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pracują tam naprawdę świetni fizjoterapeuci nastawieni na pomoc i troskę o pacjenta. Polecam!
Awatar użytkownika
gadka
Posty: 167
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:25

Re: Gabinet rehabilitacji Warszawa

Post autor: gadka »

Wiecie co, ja ostatnio zdecydowałam się na masaż leczniczy Szczecin i muszę powiedzieć, że w parze z rehabilitacją przynosi świetne efekty. Do tej pory miałam straszne problemy z bólem kręgosłupa, a teraz jest o niebo lepiej :)
Awatar użytkownika
Bellana
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:29

Re: Gabinet rehabilitacji Warszawa

Post autor: Bellana »

Ja często korzystam z Kriosonik. Maja tam bardzo dobrych rehabilitantów i nowoczesny sprzęt. Zawsze doprowadza do pionu ,że tak powiem mój kręgosłup. Ja mam dyskopatię, która bardzo czasem mi dokucza. a po takiej serii zabiegów u nich jestem jak nowo narodzona.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Gabinet rehabilitacji Warszawa

Post autor: Kamilla36 »

Rehabilitacja to podstawa, więc akurat muszę znaleźć najlepszy w okolicy gabinet

___
wywóz gruzu Warszawa
Awatar użytkownika
migrena
Posty: 114
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:09

Re: Gabinet rehabilitacji Warszawa

Post autor: migrena »

Najlepiej zainwestować właśnie w rehabilitację na http://www.rehabilitacje.org/ Byłam tam z problemami kręgosłupa... klinika otwarta cały czas , nowiutka, świetnie wyposażona, z bardzo fajnym i kompetentnym personelem. Oferują rehabilitację zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 22
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gabinet rehabilitacji Warszawa

Post autor: ectatend »

Zdecydowanie rehabilitacja to podstawa. Jeśli macie problemy z rwą ramienną to polecam https://evitalrehabilitacja.pl/rwa-rami ... bilitacja/
Krzyś

Re: Gabinet rehabilitacji Warszawa

Post autor: Krzyś »

Myślę, że najlepiej byłoby udać się do Centrum Medycznego Gamma w Warszawie, tam mają dobrych ortopedów. Także przeprowadzą odpowiednie badania i sprawdzą co dokładnie się stało. Lepiej wybrać się do specjalisty, bo po co ma dziać się złego. A tak to chociaż zaproponują jakąś maść czy inny sposób leczenia
ODPOWIEDZ