Ile można pożyczyć?

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Mańka

Ile można pożyczyć?

Post autor: Mańka »

Potrzebuję szybkiej ale sprawdzonej pożyczki, bardzo dobre opinie w tym temacie ma Wonga. Orientuje się ktoś z Was ile można u nich pożyczyć za pierwszym razem? Czy to od czegoś zależy czy każdy może pożyczyć tyle samo? Braliście kiedyś pożyczkę w tej firmie?
oewonga_pożyczki

Re: Ile można pożyczyć?

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
Jestem Tomek, pracuję w Wonga. Zaletą wzięcia pożyczki w Wonga jest bez wątpienia szybkość procesu weryfikacji i wypłaty pieniędzy. Cały proces przebiega online, a o przyznaniu pożyczki możesz dowiedzieć się nawet w ciągu 5 minut od momentu złożenia wniosku. Jeśli zostanie on rozpatrzony pozytywnie, pieniądze natychmiastowo przelejemy na Twoje konto. Może to być jednak ograniczone godzinami pracy banków. W nielicznych przypadkach prosimy naszych Klientów o dosłanie drogą mailową dokumentów potwierdzających dochód. Ich analiza trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut.
To, ile możesz pożyczyć w Wonga zależy od tego, na jaki rodzaj pożyczki się zdecydujesz. W ofercie Wonga masz do wyboru zarówno pożyczkę krótkoterminową, jak i ratalną. Maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku pożyczki krótkoterminowej na 30 dni to 1000 zł. Jej koszt wynosi 0 zł. Warto tu zaznaczyć, że w Wonga nie tylko pierwsza, ale i każda kolejna pożyczka na 30 dni jest darmowa.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 wygodnych rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznajesz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy. Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).W razie wątpliwości, zachęcam do telefonicznego kontaktu z naszymi konsultantami 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

tanie monitory łódź
Minimką

Re: Ile można pożyczyć?

Post autor: Minimką »

To ile można pożyczyć tak na dobra sprawę zawsze zależy od naszej historii kredytowej. Ja na chwile obecna nosze się z zamiarem kredytu samochodowego. Chociaż... nie wiem może wezme po prostu pożyczke gotówkową a reszte dobiorę sobie z oszczędności. Co do kredytu samochodowego czytałam też tutaj https://wygodnepozyczki.pl/kredyt-samochodowy
emiś55995

Re: Ile można pożyczyć?

Post autor: emiś55995 »

Najlepsza pożyczka to taka, która będzie pasowała Tobie! Nie sugerowałam się radami kolegi z pracy, gdy zamierzałam wziąć pożyczkę na raty przez internet, tylko w internecie przejrzałam oferty i zapoznałam się z informacjami dotyczącymi warunków, oprocentowania na https://taniopozyczam.pl/chwilowki-bez-baz i dopasowałam sobie kwotę oraz okres spłaty do moich możliwości spłaty.
lósa

Re: Ile można pożyczyć?

Post autor: lósa »

W sumie to zależy od zdolności każdego z nas. Jeden będzie miał lepiej, inny znowu nie. No i to nie jest łatwo określić, ale wydaje mi się, że taki https://silesiafinanse.pl/ekspert-finansowy-zawiercie/ pośrednik to może nam najlepiej wskazać nasze możliwości kredytowe i opcje. A wy co na to sądzicie?
łotwa

Re: Ile można pożyczyć?

Post autor: łotwa »

To zależy od instytucji. Na pewno będziecie się zastanawiać, gdzie pierwsze uderzyć, to może ja Wam powiem, że moim zdaniem do takiego https://kredytypoznan.com/kredyt-z-oddz ... edytowego/ kierownika. To znaczy do doradcy, a dlaczego, to już wam powie nawet ten wpis. Co wy na to?
ODPOWIEDZ