Inwestycja w dom

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
dargosława
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2021, 1:54

Inwestycja w dom

Post autor: dargosława »

Witajcie. Razem z mężem zastanawiamy się, czy nie zainwestować w dom na sprzedać Dolny Śląsk. Od dawna myśleliśmy o własnej nieruchomości, bo ileż można wynajmować mieszkanie, prawda? Powiedzcie mi, macie jakieś rady i wskazówki dotyczące takie dużego przedsięwzięcia?
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: Inwestycja w dom

Post autor: codzienny »

Niestety ja nigdy nie inwestowałem w dom czy w mieszkania i nawet jakiś czas temu musiałem w dość krótkim czasie sprzedać moje mieszkanie. Jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest na pewno skontaktowanie się z firmą http://axnieruchomosci.pl/ gdyż oni właśnie zajmują się skupowaniem nieruchomości.
aguś

Re: Inwestycja w dom

Post autor: aguś »

Ja z mężem w ostatnim czasie kupiliśmy dom na mazurach, za pomocą bardzo dobrej agencji REMAX/GOLD nieruchomości, która zajmuje się poszukiwaniem domów dla swoich klientów, w zupełnie innym miejscu niż jest zlokalizowane ich biuro. My jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, tym bardziej że oszczędziliśmy dużo czasu, a nam zostały przedstawione, tylko dwie końcowe oferty sprawdzone osobiście i wybrane zgodnie z naszymi potrzebami.
ODPOWIEDZ