jaki klej do butów?

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
beatta
Posty: 26
Rejestracja: 14 lut 2020, 9:44

jaki klej do butów?

Post autor: beatta »

Może ktoś polecić jakiś doby klej do butów? Czym skleić buty w domowych warunkach?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:46

Re: jaki klej do butów?

Post autor: oetadam »

Witam! Beatta, zachęcam Cię do wypróbowania kleju TADAM® To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Z łatwością pomoże skleić buty w warunkach domowych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
beatta
Posty: 26
Rejestracja: 14 lut 2020, 9:44

Re: jaki klej do butów?

Post autor: beatta »

o kojarzę nawet reklamę :), gdzie można ten klej tadam kupić? W necie znalaazłam tylko sklepy budowlane
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:46

Re: jaki klej do butów?

Post autor: oetadam »

beatta pisze: ↑26 kwie 2020, 15:27 o kojarzę nawet reklamę :), gdzie można ten klej tadam kupić? W necie znalaazłam tylko sklepy budowlane
Witam! Beatta, klej TADAM® kupisz także w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 42
Rejestracja: 23 mar 2020, 1:49

Re: jaki klej do butów?

Post autor: Wiolka »

Ja mam zazwyczaj największy problem z butami sportowymi, sporo ćwiczę, więc też się niszczą. Czy do podklejenia takich butów sprawdzi się ten klej?
Awatar użytkownika
monaset554
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:26

Re: jaki klej do butów?

Post autor: monaset554 »

Buty to moim zdaniem najlepiej oddać do szewca


____________________
przeprowadzka Warszawa
Awatar użytkownika
mateo
Posty: 29
Rejestracja: 27 lis 2019, 13:24

Re: jaki klej do butów?

Post autor: mateo »

Jak się buty dadzą skleić to pewnie, jeszcze będzie można pochodzić. A jak u was z zakupami, wchodzą w grę sklepy internetowe z butami? Ostatnio na https://butymodne.pl/mokasyny-meskie-c147418.html wyczaiłem fajne modele, takie na tę porę akurat. A i wybór jest, różne kolory, obniżone ceny wielu par. To chyba warto się skusić.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:46

Re: jaki klej do butów?

Post autor: oetadam »

Wiolka pisze: ↑14 maja 2020, 1:40 Ja mam zazwyczaj największy problem z butami sportowymi, sporo ćwiczę, więc też się niszczą. Czy do podklejenia takich butów sprawdzi się ten klej?
Witam! Wiolka, klej TADAM® przeznaczony jest głównie do butów sportowych. Inne także pomoże skleić.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
dzoana
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2020, 19:11

Re: jaki klej do butów?

Post autor: dzoana »

monaset554 pisze: ↑19 maja 2020, 7:07 Buty to moim zdaniem najlepiej oddać do szewca
Jak jest prosta naprawa, to po co tyle płacić? Ja skleiłam ostatnio adidasy klejem tadam i bardzo dobrze się trzymają, w ogóle nie widać, że cokolwiek było naprawiane.
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Re: jaki klej do butów?

Post autor: milla27 »

Niektórych butów nie warto kleić, bo kupienie nowych wyjdzie też tanio. Na przykład japonki co roku ja i partner kupujemy sobie nowe. Ostatnio on trafił na fajną ofertę w sklepie https://panpablo.pl/pol_m_Mezczyzna_But ... i-625.html.. Jest zadowolony, japonki nie ocierają mu stóp. Jest tanio, wygodnie i jest w czym wybierać, więc na pewno każdy coś sobie wybierze.

kostka granitowa forum
żukowa

Re: jaki klej do butów?

Post autor: żukowa »

powiedzcie jakie materiały można tym klejem skleić, pewnie trzeba te klejone powierzchnie odtłuścić, co będzie dobre z domowych produktów zeby buty przygotować?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:46

Re: jaki klej do butów?

Post autor: oetadam »

żukowa pisze: ↑05 gru 2020, 22:51 powiedzcie jakie materiały można tym klejem skleić, pewnie trzeba te klejone powierzchnie odtłuścić, co będzie dobre z domowych produktów zeby buty przygotować?
Witam! Żukowa, przed klejeniem butów klejem należy pamiętać, aby części butów, które chcesz połączyć były: czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Środek na bazie alkoholu będzie najlepszym rozwiązaniem do właściwego oczyszczenia butów. Klej pozwala skleić buty z różnych materiałów, np. skóry czy ekoskóry.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
żukowa

Re: jaki klej do butów?

Post autor: żukowa »

oetadam pisze: ↑17 gru 2020, 18:59
żukowa pisze: ↑05 gru 2020, 22:51 powiedzcie jakie materiały można tym klejem skleić, pewnie trzeba te klejone powierzchnie odtłuścić, co będzie dobre z domowych produktów zeby buty przygotować?
Witam! Żukowa, przed klejeniem butów klejem należy pamiętać, aby części butów, które chcesz połączyć były: czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Środek na bazie alkoholu będzie najlepszym rozwiązaniem do właściwego oczyszczenia butów. Klej pozwala skleić buty z różnych materiałów, np. skóry czy ekoskóry.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
czy jedno opakowanie kleju wystarczy na więcej niż jedną parę butów?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:46

Re: jaki klej do butów?

Post autor: oetadam »

Witam! Żukowa, jedno opakowanie kleju TADAM pozwoli skleić kilka par butów. Klej jest wydajny i pozwala na domowe naprawy butów z różnych materiałów. Zachęcam Cię do wypróbowania mocy jego działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
ODPOWIEDZ