Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 21
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:07

Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: fififi »

Drodzy rodzice. Znacie wózki Euro-cart , a może posiadacie ? Jeśli tak to jaki model polecacie ? Bo troszkę tych wózków jest i nie wiem na który się zdecydować ? Pomożecie ? Będę wdzięczna za wszystkie informacje :)
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: yataa »

Jeżeli poszukujesz spacerówki to a od siebie polecam model Flex. Jego duża zaletą są duże koła ze świetną amortyzacją które w czasie azdy sprawują się na medal. Do tego szerokie siedzisko z wysokim oparciem które zapewnia dużą wygodę a duży koszyk pomieści spore zakupy czy też dużo zabawek ;)

luna w chmurach instagram
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: lulka »

Spacerówkę Flex bo posiada ona szerokie siedzisko z wysokim oparciem oraz duże amortyzowane koła które radzą sobie bez problemu nawet w trudnym terenie. Wózek prowadzi się bardzo łatwo i lekko, bo jest on zwrotny i stabilny.
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: marija80 »

Jeżeli mowa spacerówce euro-cart to ja mówię Volt Pro. Bo sama ją posiadam i to już jakiś czas i spacerówka ciągle jest niezawodna.
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 21
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:07

Re: Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: fififi »

Dzięki za informacje :) Postanowiłam postanowiłam postawić na model Flex. Przekonał mnie do siebie dużymi pompowanymi ( lepie poradzą sobie na moich drogach) i dużym siedziskiem z wysokim oparciem .
Awatar użytkownika
yokoko
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2019, 19:15

Re: Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: yokoko »

Ja również jestem za Volt Pro bo właśnie na niego się zdecydowałam wybierając spacerówkę. Bo Pro jest wózkiem lekkim, poręcznym po złożeniu mały i co najważniejsze możemy go złożyć jedną ręką. Spacerówka posiada bogate wyposażenie zaczynając od amortyzowanych kół po moskitierę a kończąc na pokrowcu a nóżki.
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: lulka »

nooo fififi świetny wybór na pewno będziesz zadowolona! Ja na niego postawiłam i uważam, ze lepiej trafić nie mogłam. Choć faktycznie inne ich modele też prezentują się fajnie. jednak flex to od razu było to coś haha :)
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 21
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:07

Re: Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: fififi »

no to ja też miałam to klikniecie jak go zobaczyłam pierwszy raz :) rozmowa jak o facecie a nie o wozku haha :) tak czy siak, jest już u nas w domu także będziemy niebawem testować :)
Awatar użytkownika
ekarlita
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:05

Re: Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: ekarlita »

Popytam znajomych i dam znać. Na pewno coś wiedzą na temat tego.
Oprócz optymistów i pesymistów istnieje jeszcze trzeci gatunek – przewidujący.
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: lulka »

no i jak tam fififi po pierwszych spacerach ? jak wrażenia ?
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 21
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:07

Re: Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: fififi »

no a jak może być ? 100 % zadowolenia moja droga :) bardzo Wam dziękuje za pomoc :) spacerujemy codziennie, jest ekstra. solidny, bezpieczny dla malucha. ma wszystko co powinien mieć dobry wózek :)
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: stokrotka »

A ja te wózki widziałam i są okey ale sama wybrałam x-landera bo poza tym że to świetnym solidny i funkcjonalny wózek ma dodatkowo bajery takie jakich nie ma żaden inny wózek. np diody led w podnóżku które poprawiają jego widoczność po zmroku
Awatar użytkownika
loxu
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2020, 21:55

Re: Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: loxu »

A ja zdecydowałam się na Spin bo zależało mi na poręcznym, lekkim ale też solidnym wózku, który będzie się łatwo składało i z którego korzysta się bezproblemowo. Oparcie rozkładane, dobrze amortyzowane koła i pojemny koszy
Awatar użytkownika
bernii
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2020, 18:14

Re: Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: bernii »

Ja model Flex, wózek wyróżnia się szerokim siedziskiem z wysokim oparciem. Dobrze amortyzowane duże koła to dodatkowa zaleta wózka. Do tego fajnie wygląda i łatwo się go obsługuje.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 151
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Jaki model wózka Euro-cart polecacie?

Post autor: caryca »

Mi się jednak bardziej podobają x-landery, mają świetne modne kolory i sporo fajnych bajerów, a do tego są solidne i stabilne, jednym słowem wygodne i bezpieczne dla dziecka
ODPOWIEDZ