Jakie opakowanie wybrać?

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Śilnia
Posty: 19
Rejestracja: 10 sty 2019, 9:00

Jakie opakowanie wybrać?

Post autor: Śilnia »

Serdecznie polecam opakowania kartonowe takie jak pudełka fasonowe i pudełka klapowe od firmy AMTKartony. Gorąco zachęcam do zapoznania się z ich ofertą – wszystkie ich produkty są wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 108
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Jakie opakowanie wybrać?

Post autor: marmaj77 »

kupujcie od producentow, wtedy wyjdzie taniej
Awatar użytkownika
looser
Posty: 95
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:22

Re: Jakie opakowanie wybrać?

Post autor: looser »

Szukając opakowań, oczywiście do wysyłki różnorakich produktów, powinniśmy również zastanowić się dobrze, co jeszcze będziemy potrzebować. I tutaj często decydujemy się na folię stretch, ale również i na wypełniacze . Są to wszelkie miękkie elementy, które otaczają przedmiot w kartonie, zabezpieczają przed jego przesuwaniem się i uszkodzeniem. Myślę, że warto o tym pamiętać, bo to wcale nie jest drogie.
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 141
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: Jakie opakowanie wybrać?

Post autor: rudaa »

Odpowiednie zabezpieczeni towaru, jego opakowanie jest bardzo ważne. Chodzi tutaj o to, aby dane rzeczy się nie uszkodziły, a także nie zabrudziły. Dlatego warto też wziąć pod uwagę takie elementy jak folia stretch cena, której nie jest wysoka. Sprawdzicie sobie pełną ofertę tutaj https://folia-stretch.pl/ , takich folii. Na prawdę warto, ponieważ macie tam folie o najróżniejszych parametrach.
ODPOWIEDZ