Krem do pielęgnacji skóry dziecka

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Gabriele
Posty: 118
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:02

Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: Gabriele »

Znacie może jakiś dobry krem do pielęgnacji skóry dziecka? Od kilku dni szukam jakiejś ciekawej oferty, jednak na nic nie mogę się zdecydować. Może wy mi pomożecie? Szukam oczywiście czegoś skutecznego i w przyzwoitej cenie. Jeśli macie jakieś propozycje to śmiało piszcie. Dzisiaj trafiłem tylko na tą firmę http://sudocrempolska.pl/sudocrem-na-odparzenia/ . Co o niej sądzicie?
Miliardy ludzi przychodzą na ten świat i z niego odchodzą - mówi - Ale nigdy nie będzie drugiej takiej jak ty.
Awatar użytkownika
looser
Posty: 94
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:22

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: looser »

Jak widać, każda z nas może mieć swój własny wybrany krem dla niemowląt . Tyle jest do wyboru, że spokojnie możemy próbować. Ja chcę postawić na początek na jakieś mniej znane marki, albo i na Hipp, bo przecież oni też mają świetne kremy, ale też nie będę na dziecku eksperymentować. Coś jednak trzeba robić, szukać.
Awatar użytkownika
irka
Posty: 79
Rejestracja: 13 gru 2019, 17:00

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: irka »

Na odparzenia czy podrażnienia i otarcia to sobie zerknijcie na Octenicare. Ja taki wybrałam jak się Zuzia urodziła i się jego trzymam. Znalazłam w sieci opinie , że jest dobry dlatego się zdecydowałam. Ładnie nawilża skórę, przyspiesza gojenie, nie ma substancji zapachowych.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: Kamilla36 »

Wybór kremów jest naprawdę duży, więc ciężko wybrać spośród nich najlepszy.
___
kontenery na gruz Warszawa
zośka987

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: zośka987 »

U mnie najlepiej sprawdza się Octenicare. Ma silne działanie nawilżające i regeneracyjne, a do tego odkaża. Fajnie sprawdza się na podrażnionej skórze, na odparzenia, otarcia, rany i oparzenia. Według mnie jest idealny przy tak małym dziecku, więc pewnie sprawdzi się też u Ciebie.
Justyś

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: Justyś »

Moja córeczka ma problem ze skórą atopową, więc naprawdę nie jest łatwo ją pielęgnować. Ale dermatolog wpadła na świetny pomysł i dała nam receptę, właściwie przepis dla farmaceutki, która w DOZie robi dla nas odpowiednią maść/krem. I ta sprawdza się najlepiej :)
kłuska

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: kłuska »

sama takie kosmetyki od czasu do czasu stosuję, mój dermatolog jest ich fanem, sprawdzają się i są niedrogie. DOZ to chyba jedno z nielicznych miejsc gdzie można je jeszczd zrealizować
Bożena

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: Bożena »

Kto z nas nie tęskni za wakacjami, jednak okres wakacyjny i letni sprzyja opryszkom i różnym ranom. Ja zawsze wolę byc przygotowana na różne ewantualności, dlatego gdy występują podrażnienia skóry https://octenicare.pl/ to stosuje odpowiednie środki, ktore sie u mnie rewelacyjnie sprawdzają. Co najważniejsze, lek jest bez recepty i bardzo bezpieczny. Do zwalczania infekcji miejscowej w okolicy rany nie należy używać antybiotyków w maści ani w kremie - warto o tym pamiętać.
ODPOWIEDZ