Laserowa korekcja wzroku

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Ereks
Posty: 163
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:37

Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Ereks »

Cześć
W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie doboru dobrej jakości sprzętów i akcesoriów w zakresie wykonywania laserowej korekcji wzorku to koniecznie zwróćcie uwagę na MDT w przypadku których możecie liczyć na jakość, dobre ceny i pełne wsparcie ze strony specjalistów między innymi przy wyborze - EpikeratomEBK https://www.mdt.pl/epikeratom-ebk który jest opatentowanym multi ostrzem służącym do usuwania nabłonka rogówki przed samym zabiegiem. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Kamilla36 »

To fajna opcja

lampa led uv mostek
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: radosna »

Aktualnie lasery są tak nowoczesne, ze naprawdę nie ma sie czego bać. Ja miałam zabieg w Krakowie w Optegrze u doktor Renaty Rakoczy-Gołdy. Wszystko poszło wzorcowo. Zabieg był nowoczesną metodą Lentivu, ta metoda dostępna jest wyłącznie w ich klinikach.
Myślińska

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Myślińska »

radosna pisze: ↑31 sie 2020, 23:14 Aktualnie lasery są tak nowoczesne, ze naprawdę nie ma sie czego bać. Ja miałam zabieg w Krakowie w Optegrze u doktor Renaty Rakoczy-Gołdy. Wszystko poszło wzorcowo. Zabieg był nowoczesną metodą Lentivu, ta metoda dostępna jest wyłącznie w ich klinikach.
Dokładnie, okulistyka poszła bardzo do przodu. Ja również polecam Optegrę, z tym, że tą w Szczecinie bo tą właśnie znam z doświadczenia :) Miałam u nich zabieg metodą Lentivu, który polecam, bo naprawdę szybko (w zasadzie od razu) wróciłam do normalnego trybu dnia.
ODPOWIEDZ