Leczenie prostaty

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
jaskier
Posty: 34
Rejestracja: 19 sty 2020, 20:35

Leczenie prostaty

Post autor: jaskier »

Hej jak czesto chodzicie się badać ?
Awatar użytkownika
megdynka
Posty: 80
Rejestracja: 28 wrz 2019, 21:19

Re: Leczenie prostaty

Post autor: megdynka »

No jezeli chodzi o leczenie prostaty to mój facet miał dość spory problem w tej materii, na szczęści dr Zwoliński w Ober Clinic dość szybko zareagował i wysłał go na biopsję. Dzięki temu naprawdę jest już coraz lepiej i problemy minęły, bóle, problemy z erekcją czy z sikaniem. Obyło się na szczęście bez zabiegu, ale kto wie, co by było, gdyby mój mąż poszedł później do tego lekarza, wiecie jacy są faceci.
Awatar użytkownika
mirunek
Posty: 26
Rejestracja: 26 sie 2020, 23:42

Re: Leczenie prostaty

Post autor: mirunek »

No ja chodziłem się badać jak widać za rzadko, bo dopiero jak zabolało kilkukrotnie. Tu polecono mi zgłosić się do szpitala Mazovia. Na miejscu szczegółowo mnie przebadani, a następnie skierowano mnie na zabieg światłowodowym laserem. Wszystko się udało, a mi ból minął.

kątownik stalowy cena za mb
Awatar użytkownika
sniezka
Posty: 101
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:33

Re: Leczenie prostaty

Post autor: sniezka »

u nas to ja musze pamietac o wszystkich takich wizytach i regularnie umawiam meza na badania kontrolne do urologa. Swojego czasu mial spory problem z infekcjami, na szczescie udalo nam sie tego pozbyc dzieki kuracji Urolactem, maz sie bardzo obawial , ze to moze byc problem z prostata ale na szczescie ta opcja zostala wykluczona ;)
ODPOWIEDZ