Matcha prosto z Japonii

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
tobiasz-97
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2021, 14:48

Matcha prosto z Japonii

Post autor: tobiasz-97 »

Podpowiedzcie mi, gdzie kupię prawdziwą japońską matchę? Słyszałem, że ta z freshandgreen.pl jest całkiem dobrej jakości. Jeśli próbowaliście lub wiecie coś więcej na ten temat, to dajcie znać.
Awatar użytkownika
polikarp
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 3:39

Re: Matcha prosto z Japonii

Post autor: polikarp »

Fakt, japońska matcha jest najlepsza właśnie z Fresh & Green. Probowałem wielu, ale żadna nie smakowała mi tak samo. Poza tym jest w naprawdę przystępnej cenie. Serdecznie polecam.
Mangą98

Re: Matcha prosto z Japonii

Post autor: Mangą98 »

Uwielbiam japońską matchę - namiętnie dodaję ją również do deserów. Ostatnio np. zrobiłam deser z tapioki - matcha zabarwiła tapiokę na śliczny zielony kolor, więc oprócz cudownego smaku (uwielbiam tapiokę), to jeszcze deser przemawiał swoją estetyką - wszyscy byli zachwyceni:))))

działania btl
Werońika

Re: Matcha prosto z Japonii

Post autor: Werońika »

Mangą98 pisze: ↑23 mar 2021, 13:14 Uwielbiam japońską matchę - namiętnie dodaję ją również do deserów. Ostatnio np. zrobiłam deser z tapioki - matcha zabarwiła tapiokę na śliczny zielony kolor, więc oprócz cudownego smaku (uwielbiam tapiokę), to jeszcze deser przemawiał swoją estetyką - wszyscy byli zachwyceni:))))
Jeśli chodzi o matche, to warto sprawdzić https://swiatherbat.com.pl/herbata-matcha. Bardzo dobra jakość herbaty w dobrej cenie!
ODPOWIEDZ