Naprawa AGD Kraków

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
dobrosław_72
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2020, 4:10

Naprawa AGD Kraków

Post autor: dobrosław_72 »

Witam. Szukam od wczoraj dobrego serwisu AGD w Krakowie i jak na razie udało mi się trafić na naprawa-agd-krakow.pl. Powiedzcie mi, korzystaliście z ich usług? Chcę się upewnić, że poradzą sobie z naprawą płyty indukcyjnej.
Awatar użytkownika
Macieja-93
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 16:17

Re: Naprawa AGD Kraków

Post autor: Macieja-93 »

Ja znalazłam ich, szukając serwisu pralek w Krakowie. Mają sporo pozytywnych opinii i to mnie przekonało. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się tak profesjonalnego podejścia do zlecenia. Dobra cena usługi i krótki czas realizacji, polecam!
Awatar użytkownika
gadka
Posty: 171
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:25

Re: Naprawa AGD Kraków

Post autor: gadka »

No chyba najlepiej kupować w sieci. Zawsze w sklepach internetowych jest większy wybór no i też ceny są dużo niższe. Ja ostatnio kupiłam bardzo fajną maszynę do pieczenia chleba używane agd warszawa . Też zamawiałam przez neta bo znalazłam ją w świetnej cenie.

jaworznickie towarzystwo budownictwa społecznego
Mańka

Re: Naprawa AGD Kraków

Post autor: Mańka »

Chciałam naprawić swoją pralkę, ale okazało się, że koszta nie są tego warte. W dobrej cenie kupiłam nową, konkretnie Electroluxa z PerfectCare i jestem bardzo zadowolona. Pralka w dobrej cenie, bardzo fajnie dopiera, nawet z sierści kociej, z którą zawsze miałam problem ;)

t-mobile internet ustawienia modemu
kaśka

Re: Naprawa AGD Kraków

Post autor: kaśka »

Jak naprawa to tylko ja polecam od siebie http://ekspresowy-serwis.pl maja rewelacyjne metody naprawiania ekpresów do kawki :D świetna sprawa.
ODPOWIEDZ