Naprawa zepsutych sprzętów domowych

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
gotard
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2020, 1:42

Naprawa zepsutych sprzętów domowych

Post autor: gotard »

Kto z was miał okazję korzystać z usług speców od naprawy domowych urządzeń? Z tego, co mi wiadomo, dość dużo firm oferuje usługi takie jak naprawa AGD w Krakowie, ale mimo wszystko trudno jest znaleźć kogoś, komu faktycznie warto zaufać. Wy mieliście z tym jakiś większy problem? Bardzo mnie to ciekawi.
Łucja

Re: Naprawa zepsutych sprzętów domowych

Post autor: Łucja »

Jeśli ktoś poszukuje serwisu ,który naprawiłby ekspres do kawy to sama naprawiałam ekspres https://ekspresowy-serwis.pl/ Tam służą fachowa porada ,bez problemu zajmą się każdym sprzętem a co najważniejsze wszystko potrafią naprawić, czasem jak usterka jest bardziej skomplikowana to trzeba dłużej poczekać na części ,bo musza je zamówić. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 74
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:55

Re: Naprawa zepsutych sprzętów domowych

Post autor: magdap »

Czy ktoś z Was mógłby polecić dobry ekspres domowy do kawy? Chcę zainwestować w sprzęt wysokiej jakości, który zapewni długoletnie użytkowanie. Cena nie jest tak bardzo istotna ;) Jeżeli macie u siebie w domach/ biurach sprzęty, którego dobrze się spisują i jesteście z nich zadowoleni to proszę dajcie znać ;)
ODPOWIEDZ