naprawianie butów

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
króla

naprawianie butów

Post autor: króla »

Naprawianie butów - ma ktoś z was w tym temacie doświadczenie?? Chciałabym naprawić kila par, tylko jak się za to zabrać __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
nótella

Re: naprawianie butów

Post autor: nótella »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://presscontent.pl/artykuly-sponsorowane/
dżoana

Re: naprawianie butów

Post autor: dżoana »

króla pisze: ↑13 sie 2021, 17:11 Naprawianie butów - ma ktoś z was w tym temacie doświadczenie?? Chciałabym naprawić kila par, tylko jak się za to zabrać __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ja kleiłam klejem tadam i to już nie jedną parę, a kilka ;) wszystko dobrze się trzyma.
jaśka

Re: naprawianie butów

Post autor: jaśka »

dżoana pisze: ↑20 sie 2021, 1:58
króla pisze: ↑13 sie 2021, 17:11 Naprawianie butów - ma ktoś z was w tym temacie doświadczenie?? Chciałabym naprawić kila par, tylko jak się za to zabrać __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ja kleiłam klejem tadam i to już nie jedną parę, a kilka ;) wszystko dobrze się trzyma.
A gdzie można taki klej dostać? Mi by się przydał, skleiłabym podeszwę.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:46

Re: naprawianie butów

Post autor: oetadam »

Witam! Jaska, klej TADAM® jest szeroko dostępny m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
dżoana

Re: naprawianie butów

Post autor: dżoana »

jaśka pisze: ↑20 sie 2021, 22:44
dżoana pisze: ↑20 sie 2021, 1:58
króla pisze: ↑13 sie 2021, 17:11 Naprawianie butów - ma ktoś z was w tym temacie doświadczenie?? Chciałabym naprawić kila par, tylko jak się za to zabrać __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ja kleiłam klejem tadam i to już nie jedną parę, a kilka ;) wszystko dobrze się trzyma.
A gdzie można taki klej dostać? Mi by się przydał, skleiłabym podeszwę.
nawet w kiosku znajdziesz, a jesli nie, to w sklepie budowlanym, w niektórych papierniczych widziałam, a już na pewno w internecie bez problemu
jaśka

Re: naprawianie butów

Post autor: jaśka »

dżoana pisze: ↑14 wrz 2021, 23:19
jaśka pisze: ↑20 sie 2021, 22:44
dżoana pisze: ↑20 sie 2021, 1:58

Ja kleiłam klejem tadam i to już nie jedną parę, a kilka ;) wszystko dobrze się trzyma.
A gdzie można taki klej dostać? Mi by się przydał, skleiłabym podeszwę.
nawet w kiosku znajdziesz, a jesli nie, to w sklepie budowlanym, w niektórych papierniczych widziałam, a już na pewno w internecie bez problemu
Dzięki znalazłam. Dzisiaj bedę kleić, po jakim czasie można juz w butach chodzić? Ile schnie ten klej?
ODPOWIEDZ