porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: marija80 »

Witajcie! Rozglądam się własnie za porządnym wózkiem 3w1 dla malucha, który przyjdzie na świat pod koniec listopada. Możecie polecić jakieś sprawdzone firmy ? Chciałabym zmieścić się w maks 3000 zł.
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: lulka »

kwota całkiem spora do dyspozycji :) Na pewno dużo mniej zapłacisz za wózki z firmy RIKO. Ja mam starszy model XD ale ostatnio wyszło sporo ciekawych nowości, zerknij sobie :)
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: yataa »

to prawda popieram! Ja 3 tygodnie temu kupiłam model QUBUS GOLD - obłędny jest!
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: marija80 »

dzięki dziewczyny za info. No nie powiem bo ten qubusgold to taki mój klimacik :) Napiszesz coś więcej o nim ?
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: yataa »

mnie na początku zauroczył jego wygląd - takin nowoczesny ale jednocześnie mega elegancki i stylowy. Jeśli chodzi o użytkowanie to jest mega - wygodna i duża gondola, widać, że maluchowi jest w nim zwyczajnie wygodnie. Prowadzi się lekko, jest skrętny ale też stabilny. Amortyzacja oki myślę, że sprawdzi się nie tylko w mieście ale i na bardziej wymagającym terenie.
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 21
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:07

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: fififi »

Ja zaś za najlepszy uznałam wózek Easygo Optimo Air, który jest nowoczesnym, wielofunkcyjnym wózkiem. Został on wyposażony w pompowane koła, przepinane siedzisko oraz wygodną gondolę którą można złożyć na płasko. Do tego korzysta się z niego bardzo dobrze, bo na spacerach nie sprawia problemów, jedzie płynnie.
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: marija80 »

Bardzo Wam dziękuje za wszystkie informacje :) Te wózki z Riko bardzo mi się podobają no i spokojnie zmieszczę się w budżecie :) muszę się wybrać na oględziny do jakiegoś sklepu z wózkami i zobaczyć je na żywo :)
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: venduin »

Generalnie to jest kilku dobrych producentów wózków wielofunkcyjnych których warto brać pod uwagę i tutaj polecam Sklep Smile i przejrzeć ich ofertę - mają dużo wózków w fajnych cenach więc nie będzie problemem znaleźć jakiegoś dobrego. Często także mają fajne promocje dlatego raz na jakiś czas sprawdzam co u nich nowego :)
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 74
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:56

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: mleczko90 »

Miałem riko i sa ok, warto kupic uzywane na olx zeby zaoszczedzic
__________________________
https://best-med.pl/wenerologia/
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: yataa »

marija80 o to dobry pomysł :) pewnie, ze można poszukać na olx i kupić używany ale ceny nowych wcale nie są wygórowane więc ja wolałam mieć jednak nowy :)
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: marija80 »

No i ok sprawa załatwiona :) Wózek zamówiony teraz tylko czekamy na dostawę :) oj długo zastanawiałam się nad konkretnym modelem ale w końcu postawiłam na Qubus Gold :) Już się nie mogę doczekać aż do nas dotrze :)
Awatar użytkownika
yokoko
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2019, 19:15

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: yokoko »

A ja zdecydowałam się na wózek marki Easygo a dokładniej model Optimo Air. Posiada on duża gondolę którą można złożyć na płasko oraz przepinane siedzisko i pompowane amortyzowane koła. W czasie jazdy jest solidny, zwrotny , łatwy w obsłudze i korzystaniu.
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: yataa »

ooo no to bajka :) już pewnie dotarł co ? podoba się wizualnie ? a może macie już pierwszy spacer zaliczony ?
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: marija80 »

tak zaliczony :) no co wózek jest świetny i wizualnie i jesli chodzi o funkcjonalność. Bardzo fajnie się prowadzi i widać, ze maluszkowi w nim dobrze :)
Awatar użytkownika
ekarlita
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:05

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: ekarlita »

Nie jestem w stanie nic rzetelnego doradzić. Nie mam tutaj wiedzy.
Oprócz optymistów i pesymistów istnieje jeszcze trzeci gatunek – przewidujący.
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: yataa »

no to super marija80, że i Ty i maluszek jesteście zadowoleni :) o to własnie chodziło :)
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: marija80 »

to prawda :) ciesze się, ze się ,,odważyłam" i napisałam tu na forum, dostałam mnóstwo przydatnych odpowiedzi i może jeszcze ktoś poza mną skorzysta :)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: Kamilla36 »

Wybór wózka jest trudny i odpowiedzialny. Na stronie: https://www.boboking.pl/wozki-dzieciece jest duży wybór wózków w dobrych cenach. Wybór należy do Ciebie, więc skup się na tym, aby Tobie odpowiadał, bo to Ty będziesz najwięcej z nim chodzić. Zwróć uwagę na wszystko - kolor, wagę, jak duża jest gondola.
Awatar użytkownika
ElizaiZosia89
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2020, 21:42

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: ElizaiZosia89 »

Jeżeli miała bym drugie dziecko to polecam kupić wózek z drugiej ręki i taniej. Ja kupiłam swój wózek za prawie 2 tysiące i byłam z niego niezadowolona.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: stokrotka »

Może po prostu nie czytałaś opinii i kupiłaś pierwszy lepszy wózek? Ja się starałam wybrać taki który polecają mamy które go użytkują. Wyszło mi że najlepszy w moim przedziale cenowym będzie x-lander i faktycznie, nie zawiodłam się na nim jest dla mnie idealny
Awatar użytkownika
marta7900
Posty: 106
Rejestracja: 17 sty 2020, 16:29

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: marta7900 »

Zdecydowanie RIKO! Poza tym, że w ten sposób zdecydujesz się na dobry wózek to kupisz go w dobrej cenie! Ja wybrałam Riko Basic Sport i jestem bardzo zadowolona. Ma wiele atutów, ale największym jest to, że spacerówka jest na tyle duża, że spokojnie zmieści i udźwignie 2-3 latka :)
romka

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: romka »

W sumie fajne też te wózki o których piszesz a zauważyłam że im większy wybór tym gorzej wybrać bo prawie wszystkie wózki są fajne, ja wybrałam x-landera bo wydaje się najbardziej solidny no i ma fajne bajery takie jak na przykład diody led w podnóżku poprawiające widoczność wózka po zmroku, tego żaden inny wózek nie ma
Wiśnia12

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: Wiśnia12 »

Zdecydowanie Riko! Ich wózki nie dość, że są dobrej firmy, są też w przystępnych cenach. Ja wybrałam Riko Basic Sport. Zdecydowałam się właśnie na ten model ze względu na duże, pompowane koła, ale wózek ma znacznie więcej zalet. W praktyce sprawdza się fantastycznie - lekko się prowadzi i jest zwrotny.
łucja521

Re: porządny wózek wielofunkcyjny, jaka firma ?

Post autor: łucja521 »

Zdecydowanie polecam zdecydować się na któryś z modeli wózków marki Riko. Mają oni wózki w super cenach, a ich wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie wśród nich model dla siebie. Ja zdecydowałam się na Riko Nano Pro. Lekko się on prowadzi, ma dobrą amortyzację i dużą gondolę i spacerówkę.
ODPOWIEDZ