Przedszkole dwujęzyczne - opinie

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 161
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Przedszkole dwujęzyczne - opinie

Post autor: Badaka »

Chciałabym wysłać swoje dziecko do przedszkola dwujęzycznego. Sporo czytam na ten temat i wydaje się być tu super rozwiązaniem. A jakie wy macie zdanie na ten temat, zrobilibyście tak samo? Mam już nawet kilka namiarów, najbardziej przekonuje mnie Te Vizja Okopowa, bo tu od razu mam na miejscu podstawówkę i liceum nawet.
Śama

Re: Przedszkole dwujęzyczne - opinie

Post autor: Śama »

Dwujęzyczne to bardzo dobry wybór. Mi zależało na języku u dziecka, ale nawet nie spodziewałam się że aż tak dobrze będzie to funkcjonować, w takich prywatnych szkołach rzeczywiście wygląda to super. Też wybrałam Te Vizje i wiem, że moje dziecko jest bezpieczne i ma zapewnioną super edukacje.
Awatar użytkownika
Mietko
Posty: 38
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:55

Re: Przedszkole dwujęzyczne - opinie

Post autor: Mietko »

Nie będziesz zawiedziona po Te Vizji, moje dzieci akurat są już po przedszkolu i kolejno wybrały podstawówkę Te Vizja, ale przedszkole dalej bardzo dobrze wspominamy. Fajny fundament pod szkołę podstawową gdzie już będzie duży nacisk na języki obce - świetna sprawa, drugi raz wybrałabym te samo przedszkole.
Awatar użytkownika
Trenerka
Posty: 39
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:46

Re: Przedszkole dwujęzyczne - opinie

Post autor: Trenerka »

Znajoma akurat zapisała swojego synka do takiego przedszkola, z tego co mówiła to jest zadowolona, jakoś bardzo się nie dopytywałam bo ja jeszcze na takie decyzje to mam czas, ale na pewno też to rozważę:) Myślę, że warto poszukać sobie opinii o konkretnym już przedszkolu właśnie
Awatar użytkownika
Ultrafara
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:26

Re: Przedszkole dwujęzyczne - opinie

Post autor: Ultrafara »

Nie ma co ukrywać, języki obce zawsze się przydadzą, teraz duży nacisk się kładzie, a angielski to już podstawa. Ja bym na waszym miejscu w ogóle się nie zastanawiałam i zapisała dziecko do takiego przedszkola. Opcja wydaje się być super, na pewno w szkole podstawowej już wasz maluszek będzie błyszczał na angielskim :D
syża

Re: Przedszkole dwujęzyczne - opinie

Post autor: syża »

Serdecznie polecam ci prywatne przedszkole językowe Tequesta na Białołęce - śliczne przedszkole z cudownymi nauczycielami, córka płaczę jak musi wychodzić z przedszkola. Piękne , kolorowe sale - placówka jest bardzo nowoczesna a dodatkowo także spełnia wszystkie wymogi sanitarno-epidemiczne.

sabre red gaz pieprzowy
aśka

Re: Przedszkole dwujęzyczne - opinie

Post autor: aśka »

syża pisze: ↑31 maja 2021, 23:38 Serdecznie polecam ci prywatne przedszkole językowe Tequesta na Białołęce - śliczne przedszkole z cudownymi nauczycielami, córka płaczę jak musi wychodzić z przedszkola. Piękne , kolorowe sale - placówka jest bardzo nowoczesna a dodatkowo także spełnia wszystkie wymogi sanitarno-epidemiczne.
Polecamy i my. Tequesta to cudowne miejsce, w maju i czerwcu maluchy miały zapewnioną moc atrakcji - dzień dziecka, dzień przyjaciela, pajama party itp. :) Panie zorganizowały im również konkurs na ekologiczną zabawkę :)
Elena

Re: Przedszkole dwujęzyczne - opinie

Post autor: Elena »

Myślę, że przedszkole dwujęzyczne to bardzo dobry wybór. Jak wiadomo dzieci łapią języki o wiele szybciej, dlatego też to jest najlepszy czas na naukę języków obcych. My zapisaliśmy naszą córkę do prywatnego przedszkola w Warszawie, dokładniej do Te Vizji Ochota i córka może uczyć się tam języków. Widzimy, że bardzo łatwo jej to przychodzi, umie już podstawowe słówka, a nawet potrafi składać proste podstawowe zdania. Z czystym sumieniem polecamy to przedszkole, dzieci mają tu idealne warunki do nauki :)
agata11

Re: Przedszkole dwujęzyczne - opinie

Post autor: agata11 »

Ja uważam że jest to znakomity pomysł. Mój syn chodzi do przedszkola Te Vizja i tam ma właśnie takie możliwości. Uczy się bardzo szybko, a to na pewno ułatwi mu sprawę w przyszłości.Szkoła ciągle idzie do przodu, organizuje mnóstwo warsztatów i wycieczek z których dzieci czerpią dużo wiedzy ale też zabawy. Jest też duży wybór w zajęciach dodatkowych. Na pewno nie żałuję tego wyboru, widzę że syn bardzo lubi tą szkołę i nauczycieli, którzy zawsze są chętni do pomocy.
halo863

Re: Przedszkole dwujęzyczne - opinie

Post autor: halo863 »

Przedszkole Entliczek, znajdujące się na Skoroszewskiej w Warszawie to przedszkole, w którym nasze dziecko uczy się zarówno angielskiego, jak i hiszpańskiego. Muszę przyznać, że to świetny wybór, dzięki któremu najmłodsi mogą rozwijać zdolności lingwistyczne na odpowiednim poziomie. I nam to odpowiada! Na pewno przyda się to w przyszłości w szkole, albo i w późniejszej pracy czy podczas późniejszych podróży finansowych. Postawienie na takie przedszkole to rozsądny ruch ze strony rodziców!
ODPOWIEDZ