Rozpad małżeństwa i rozwód

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Marceli_66
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2021, 16:57

Rozpad małżeństwa i rozwód

Post autor: Marceli_66 »

Witam serdecznie. Czy ktoś z was brał tak zwany rozwód kościelny w Warszawie? Chciałbym dowiedzieć się mniej więcej, jak wygląda cały proces. Słyszałem, że bywa trudny i trzeba mieć naprawdę dobrego adwokata, ale akurat o to się nie martwię. Macie jakieś własne doświadczenia, którymi moglibyście się podzielić?
koń

Re: Rozpad małżeństwa i rozwód

Post autor: koń »

Według mnie, rozwód to nie jest koniec świata - może właśnie za rogiem czeka na was nowa miłość? A jeżeli potrzebujecie pomocy w zakresie rozwodów, to zgłoście się do https://i-rozwod.pl/gdzie-zlozyc-pozew-o-rozwod Myślę że mają oni na tyle dużą wiedzę, że bez problemu poradzą sobie z twoją sytuacją. Głowa do góry, będzie dobrze.
teletubiś

Re: Rozpad małżeństwa i rozwód

Post autor: teletubiś »

Nie chcę się dzielić tutaj szczegółami sprawy przez wzgląd na wielkie przeżycia i trudne chwile - to bardzo osobiste dla mnie. Rozwód był jednak u mnie baardzo długi nastawiony na batalię sądową. Reprezentowała mnie Mecenas Morawska z kancelarii https://adwokatmorawska.pl/ . Co mogę powiedzieć? Jest fantastyczna. Zawsze bardzo dobrze przygotowana, staranna, konsekwentna, na sprawie zawsze bardzo aktywna i zadawała pytania świadkom podczas ich przesłuchiwania przez Sąd. Jestem bardzo zadowolona z tego, że powierzyłam właśnie Jej prowadzenie mojego rozwodu.
Łucja

Re: Rozpad małżeństwa i rozwód

Post autor: Łucja »

Niestety takie sytuacje się zdarzają i często już nie mamy na to wpływu. Jeśli kogoś ten problem, zaczyna dotykać to zachęcam do lektury https://www.globewings.net/pl/zycie/pie ... dziec.html gdzie dokładnie opisano jak wygląda pierwsza sprawa rozwodowa. Zdecydowanie fajnie jest wiedzieć co nieco na ten temat.
koń

Re: Rozpad małżeństwa i rozwód

Post autor: koń »

Wiecie co, ja sama powoli nastawiam się psychicznie na rozwód, który mnie czeka za parę miesięcy. Teraz już jestem na takim etapie, że uważam, że lepiej zakończyć nieudany związek i dać sobie szansę na znalezienie prawdziwej miłości. Aktualnie poszukuję dobrej kancelarii, która miałaby doświadczenie w prowadzeniu takich spraw. Możecie mi kogoś polecić?
pawełek

Re: Rozpad małżeństwa i rozwód

Post autor: pawełek »

Rozwód to zawsze ciężka materia do ogarnięcia. Trzeba mieć sporo wytrwałości i najlepiej zainwestować w jakościową kancelarię, która posiada przede wszystkim długoletnie doświadczenie w danej materii. Uważam, że to najistotniejsze elementy, na które warto zwrócić uwagę.
kartą

Re: Rozpad małżeństwa i rozwód

Post autor: kartą »

Ciężko tak czasami jednoznacznie określić czyja to wina, wydaje mi się, że lepiej w tej kwestii udać się do kancelarii, ja korzystam z Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Bardzo szybko i efektowanie działają, o nic nie muszę się martwić, może właśnie czegoś takiego potrzebujesz na obecną chwilę?
piłka

Re: Rozpad małżeństwa i rozwód

Post autor: piłka »

Według mnie, lepiej się rozstać, niż żyć w nieszczęśliwym związku do końca swojego życia. Przez takie małżeństwa z przymusu, pozbawiacie się szans na poznanie naprawdę kogoś wartościowego i przeżycie prawdziwej miłości. Nie warto tracić czasu, ponieważ życie macie tylko jedno.

pfannenberg flh 100
śliwka

Re: Rozpad małżeństwa i rozwód

Post autor: śliwka »

Według mnie, rozwód czasami jest jedynym i najlepszym rozwiązaniem przypadku, kiedy związek jest raczej z tych toksycznych. Moja koleżanka z pracy długo zwlekała z założenie sprawy sądowej, ale w końcu zgłosiła się do tej kancelarii http://www.mindykowski.pl/ Potem wszystko potoczyło się już bardzo szybko. Z ich pomocą, udało jej się udowodnić winę swojego partnera, dzięki czemu, będzie otrzymywała teraz spore alimenty.
ODPOWIEDZ