Seriale Online

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Buddfa

Seriale Online

Post autor: Buddfa »

Telewizja polska zaczęła produkować własne seriale na początku XXI wieku. Pierwszym polskim serialem telewizyjnym był „M jak miłość”, który został wyemitowany w 2005 roku na antenie TVN i od razu stał się hitem.

Jestem zapalonym czytelnikiem tajemnic historycznych. Przeczytałem wiele serii z tego gatunku z wszelkiego rodzaju ustawieniami i fabułami. Najbardziej znana mi seria tajemnic to ta napisana przez Laurie R. King. Serial rozgrywa się w Anglii i przedstawia Mary Russell, amerykańską dziewczynę, która związała się z Sherlockiem Holmesem, gdy ma zaledwie szesnaście lat. Dlatego polecam serial Kości online.

Tajemnice są dobrze nakreślone i nie są zbyt skomplikowane. King ma talent do wymyślania ciekawych zagadek.
cynamonn

Re: Seriale Online

Post autor: cynamonn »

w ogóle zrezygnowałąm z telewizji, wykupiłam sobie abonament w player i mogę sobie oglądac programy telewizyjne, filmy, seriale. JEst ich naprawdę dużo, każdy z domownikow coś dla siebie znajdzie. Bo tytułów z różnych gatunków nie brakuje. Lubię seriale kryminalne, przerobiłam ich już kilka, aktualnie wciągnęłam się w Behawiorystę, serial na bazie kryminału Remigiusza Mroza, właśnie obejrzalam czwarty odcinek, czuję niedosyt i czekam na koljeny ..
Mekle

Re: Seriale Online

Post autor: Mekle »

Pragnąłbym zarekomendować Wam stronę, jaką w ostatnim czasie odnalazłem oraz jaka kompletnie mnie zachwyciła. Mowa o https://zerknijtv.pl/ – platformie pozwalająca na oglądanie zarówno nowych jak i również starszych filmów jak i również seriali. Czym ta strona wyróżnia się spomiędzy innych? Po 1-wsze, spory wybór tytułów. Bez względu na to, czy jesteś pasjonatem seriali akcji, komedii, dramatów, czy także szukasz czegoś dla dzieci, na pewno odnajdziesz coś dla siebie. Po 2-gie, jakość. Strona oferuje filmy oraz seriale w najwyższej jakości, co sprawia, że seans staje się prawdziwą przyjemnością. Toteż zapraszam do skorzystania z możliwości tej witryny oraz do podzielenia się swą opinią. Miłego oglądania!
ODPOWIEDZ