Szybka przeprowadzka

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
jakub-91
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2021, 16:12

Szybka przeprowadzka

Post autor: jakub-91 »

Cześć! Niedługo będę musiał się przeprowadzić i w zasadzie to nie mam na to jakoś dużo czasu także na pewno nie uda mi się wszystkiego zrobić samemu. Właśnie dlatego chciałem się was zapytać czy polecicie mi jakąś firmę, która pomaga właśnie jeśli chodzi o przeprowadzki w Warszawie? Taka profesjonalna ekipa by mi się przydała, od razu wszystko poszłoby sprawniej.
Awatar użytkownika
Dalia90
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2021, 19:44

Re: Szybka przeprowadzka

Post autor: Dalia90 »

Szybka przeprowadzka to ogromny stres moim zdaniem. Nie wiadomo czy się cieszyć, czy stresować, czy zacząć się pakować, czy liczyć na jakiś cud. Jeśli szukacie fajnych kartonów do pakowania to polecam Wam takie kartony: https://strefapakowania24.pl/ - są dobrej jakości i są bardzo trwałe. Na pewno będziecie z nich zadowoleni. Ja jestem bardzo zadowolona.
nlesa

Re: Szybka przeprowadzka

Post autor: nlesa »

a ja też sie szykuje do przeprowadzki i mam pytanie skąd braliście opakowania i kartony bo ja mam trochę takich przypadkowych ale nie zdają one egzaminu zupełnie
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Szybka przeprowadzka

Post autor: stokrotka »

Wiadomo, te przypadkowe kartony to już tylko w podbramkowej sytuacji trzeba używać ale normalnie to lepiej je zamówić w sklepie Pakolandia. Mają tam nie tylko kartony do przeprowadzki ale też taśmę klejącą i folie a także inne przydatne opakowania podczas przeprowadzek
ODPOWIEDZ