Wszystko o wdrażaniu ISO

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Jędrzej61
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2020, 6:13

Wszystko o wdrażaniu ISO

Post autor: Jędrzej61 »

Witajcie forumowicze. Czy ktoś z was ma za sobą wdrażanie norm ISO do firmy? Dobrze wiem, że istnieją przeróżne metody wdrażania systemu zarządzania jakością, ale ciekawi mnie, jak wy sobie z tym poradziliście. Sporo osób decyduje się na skorzystanie z usług doradców. Wy też wybraliście takie rozwiązanie?
Sławek

Re: Wszystko o wdrażaniu ISO

Post autor: Sławek »

Ja bym potrzebował ISO 9001 certyfikat. Wszystkie firmy w okolicy już go mają, a ja niepotrzebnie zwlekałem. Jednak trochę się tej procedury obawiam, bo nie mam pojęcia jak to wygląda. Masz może jakieś rady, jak przebrnąć przez takie wdrożenie? Może jakbym wiedział od kogoś, jak to wygląda, udałoby mi się lepiej przygotować.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 151
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Wszystko o wdrażaniu ISO

Post autor: caryca »

Jędrzej61 pisze: ↑07 kwie 2021, 7:44 Witajcie forumowicze. Czy ktoś z was ma za sobą wdrażanie norm ISO do firmy?
W naszej firmie mamy wdrażanie ISO już za sobą. Mogę polecić tą https://www.agm-konsulting.pl/ firmę która zajmuje się takimi sprawami. U nich wdrożenia systemów zarządzania są przede wszystkim idealnie dopasowane do specyfiki danej branży.

lampa sodowa ceny
ODPOWIEDZ