zamienniki do drukarki

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
beatta
Posty: 26
Rejestracja: 14 lut 2020, 9:44

zamienniki do drukarki

Post autor: beatta »

Używacie zamienników tuszy do drukarki, które polecacie, które odradzacie? Co najlepsze?
Awatar użytkownika
dudi313
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2020, 9:48

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: dudi313 »

Już nie pamiętam kiedy w mojej drukarce był oryginalny tusz, wolę dobry zamiennik np. activejet. To znana marka i robią świetnej jakosci zamienniki, dobrze mi się na nich drukuje

czapka wojskowa z płaskim denkiem
Awatar użytkownika
papcio
Posty: 96
Rejestracja: 15 maja 2019, 17:37

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: papcio »

Zamienniki może i są dużo tańsze od tuszy oryginalnych ale nie zawsze opłaca się kupować zamienniki. Raz, że dużo szybciej się kończą, a dwa że nie zawsze każda drukarka dobrze drukuje na takich zamiennikach. Dlatego też ja tam wolę kupować tusze oryginalne i ma swój stały sklep z którego zamawiam tusze. Mam na myśli ten sklep https://www.drukuj24.pl/drukarka/tusze- ... c-123.html Kupując u nich mam pewność,że tusze są oryginalne i nic się nie stanie z drukarką
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: marmaj77 »

Dobrej jakości zamienniki i oryginalne tusze i tonery a także drukarki czy niszczarki kupicie online w fajnych cenach w Offishop https://offishop.pl Spodoba wam się sklep bo mają spory wybór, fajne ceny i szybko wysyłają zamówiony towar, także warto sobie ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
beatta
Posty: 26
Rejestracja: 14 lut 2020, 9:44

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: beatta »

wypróbowałam te activejety i wydają się być w porządku, pewnie jakbym nie wiedziała że to zamiennik to bym się nawet nie zorientowała, warto było spróbować
Awatar użytkownika
lopuret66
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 6:37

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: lopuret66 »

Chyba lepiej nie korzystać z żadnych zamienników bo można stracić gwarancję


__________________
nietrzymanie moczu leczenie
Awatar użytkownika
beatta
Posty: 26
Rejestracja: 14 lut 2020, 9:44

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: beatta »

to jakiś mit z tym, że przez zamienniki można stracić gwarancję, używam zamiennikow activejet, jak dla mnie to są jak oryginały, a sporo pieniędzy da się oszczędzić

drukarka laserowa kolorowa samsung
Staś

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: Staś »

Nie kupujcie zamienników. Ich wydajność jest o wiele mniejsza w porównaniu do oryginału. Do tego często drukarka może ich nie czytać. Jeśli szukacie tanich oryginalnych tuszów HP, to polecam ofertę tego sklepu https://ale.pl/1095-oryginalne-tusze-do-drukarek-hp. Mają tusze do wszystkich popularnych modeli.
ąrcher

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: ąrcher »

ciekawe, od 10 lat uzywam zamienników, zazwyczaj są to zamienniki activejet, bo ich jakość bardzo mi to odpowiada, są wydajne, nie rozmazują się, jakość wedlug mnie zbliżona do jakości oryginałów, drukarka nie strajkuje, od razu zamiennik wykrywa i chociaż już wiekowa to daje radę
Woleń

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: Woleń »

Jak szukasz dobrej jakości akcesoriów i zamienników do drukarek jak tusze, tonery, czy poszczególne elementy zamienne to koniecznie sprawdź https://dobretonery.pl/akcesoria-biurowe-c-1549.html mają szeroki wybór praktycznie do każdego producenta i modeli jeśli chodzi o drukarki. Dobre ceny i obsługa klienta również na duży plus.
Podeś

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: Podeś »

W takim razie koniecznie weźcie pod uwagę ofertę przygotowaną przez dobretonery.pl który pozytywnie zaskakuje. Jednocześnie będziecie mogli znaleźć to co potrzebne z artykułów biurowych, ale również zamienników do drukarek jak tusze i tonery No i często pojawiające się niezłe promocje, także przy większych zakupach się to opłaca również ze względu na darmowe dostawy.
Gunś Adam

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: Gunś Adam »

Asarto faktycznie ma bardzo szeroki wybór i do tego 0 problemów z jakością. Takie podejście bardzo mi się podoba. Same tonery dobrze wykonane, proste do montażu, wydajne, nie łamią warunków gwarancji, więc to dla użytkownika bardzo ważne w przypadku wystąpienia usterki
JerryFlć

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: JerryFlć »

Mamy kilka modeli drukarek w firmie, również takich trochę starszych, bardzo fajnie to wszystko działa właśnie dzięki temu, że stosujemy tonery z Asarto. Oszczędzamy czas i kasę, drukujemy komfortowo, nie ma problemów technicznych ani problemów z jakoscią druku
pień

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: pień »

My tusze i tonery do drukarek w biurze kupujemy online, w sklepie internetowym firmy WWM. FH. Import tuszy i tonerów: https://wwm.com.pl/o-nas/ Ich oferta jest rozbudowana i zdecydowanie opłacalna, Mają produkty wysokiej jakości, które można kupić w korzystnych cenach, tam nie przepłacicie i nie kupicie kota w worku. Zaopatrujemy się tam od długiego czasu i nie mamy na co narzekać, szczerze ich polecam.
ODPOWIEDZ