dobra apteka

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Anna_72
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2022, 22:34

dobra apteka

Post autor: Anna_72 »

Jaka dobra apteka przychodzi Wam na myśl, gdy ktoś pyta o aptekę internetową? Macie jakąś swoją sprawdzoną apytekę tego typu? Czy raczej szukacie na bieżąco tego czego potrzebujecie? Możecie polecić jakieś sprawdzone miejsca tego typu? Na pewno dacie radę podrzucic jakieś fajne namiary na tego typu aptekę. Liczę na Was, jeszcze nigdy mnie nie zawiedliście :)
nobu1989

Re: dobra apteka

Post autor: nobu1989 »

Apteka Codzienna to miejsce, które z pewnością mogę nazwać dobrą apteką. Umiejscowiona w Ostrowcu Świętokrzyskim, pod adresem ul. Waryńskiego 32 , od dawna służy jako baza zaopatrzeniowa pod leki, kosmetyki a nawet suplementy. Z ich strony można również liczyć na porady zdrowotne, a nawet wirtualny spacer po ich stronie. Pod adresem WWW znajdziesz również wyszukiwarkę, która umożliwi Ci sprawdzenie, czy aktualnie posiadają dany lek w swojej ofercie. Jak na mój gust to niezwykle wygodne rozwiązanie!
maska

Re: dobra apteka

Post autor: maska »

stacjonarnie też da się tanio kupić, nie wiem gdzie wy kupujecie ale ja się regularnie zaopatruję w dozie, ceny są w porządku, zawsze znajduję to czego potrzebuję i mają miłą obsługę
Mania

Re: dobra apteka

Post autor: Mania »

Ja też robię zakupy w doz, bo gdzie indziej mocno poszaleli z tymi cenami. Tam jeszcze nie zanotowałam podwyżek, płacę cały czas tyle samo, co miesiąc kupuję swoje standardowe leki.
Awatar użytkownika
tande
Posty: 58
Rejestracja: 18 lut 2019, 10:04

Re: dobra apteka

Post autor: tande »

To prawda - w aptekach DOZ ceny nie rosną już od jakiegoś czasu. W dzisiejszych czasach to świetna wiadomość, każdy z nas oszczędza gdzie może więc warto to wiedzieć.
dalila

Re: dobra apteka

Post autor: dalila »

Faktycznie w dozie mają bardzo dobre ceny. Regularnie chodzę do tej apteki po swoje leki, bo inni to już mocno poszaleli z cenami niektórych produktów, w tym leków także.
Zena

Re: dobra apteka

Post autor: Zena »

No to muszę się w takim razie też przejść do doz, skoro tak chwalicie. Planuję większe zakupy w aptece i szukam właśnie takiego miejsca, gdzie będę mogła trochę zaoszczędzić.
werona

Re: dobra apteka

Post autor: werona »

Warto, doz to moim zdaniem najlepsza apteka, zawsze dobrze zaopatrzona, z dobrymi cenami. Jeśli czegoś potrzebuję to zawsze tam idę.
________________________________________________________________________
ODPOWIEDZ