endokrynolog

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Dobiesława69
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2022, 0:49

endokrynolog

Post autor: Dobiesława69 »

Szukam dobrego endokrynologa w Tychach, możecie kogoś dobrego polecić? Zależy mi na lekarzu, który nie zgaduje co mi może pomóc, tylko robi badania, które mają potwierdzić jego diagnozę. Mam dość utykania z lekami: a może to się sprawdzi, a może to zadziała. Szukam naprawdę dobrego fachowca. Liczę na to, że kogoś dobrego mi polecicie. Czy taki endokrynolog istnieje?
wiszka

Re: endokrynolog

Post autor: wiszka »

Mi to by sie przydal ktos w warszawie.. wszedzie sa takie terminy, ze to masakra, latami by czlowiek czekal.. moze macie kogos do polecenia? Naprawde pilne, wiec nawet dojade na drugi koniec miasta
bawarka

Re: endokrynolog

Post autor: bawarka »

Sprawdz sobie endokrynolog prywatnie warszawa - pani doktor ogarnia kompleksowe leczenie i diagnostyke zaburzen hormonalnych i przyjmuje w kilku miejscach wiec dosc latwo jest sie dostac
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 151
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: endokrynolog

Post autor: caryca »

Podobnie jak endokrynolog warszawa żoliborz . Mnie tam skierowała moja pani doktor bo mówi że tam znajdę najlepszych specjalistów i ogólnie nowoczesną placówkę dlatego że wielu badań na nfz nie zrobię albo będę czekała na nie bardzo długo a tam praktycznie mam je od reki
ODPOWIEDZ