Podolog

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Patrycja1982
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2021, 11:08

Podolog

Post autor: Patrycja1982 »

Mam takie pytanie - grzybica paznokcia czy ktoś z Was miał podobny problem i sobie z tym poradził samodzielnie? A jeśli nie, to do jakiego specjalisty "uderzyć" najlepiej? Pójść do dermatologa czy może lepiej od razu do specjalisty typowo od chorób paznokci, czyli podologa? Dajcie znać, bo coraz bardziej zmiana na paznokciu zaczyna mnie niepokoić :/
michalikg

Re: Podolog

Post autor: michalikg »

Polecam udać się jak najszybciej do podologa. On zacznie leczenie grzybicy. Byłam kiedyś u takiego specjalisty na opatrywaniu rany, czyli na usłudze, jaką jest tamponada paznokcia i bardzo polecam :)
annabiala

Re: Podolog

Post autor: annabiala »

Usługi podologiczne są coraz bardziej popularne i kolejnej do gabinetów podologicznych są coraz dłuższe. Jeszcze kilka lat temu wiele osób nie wiedziało kim jest podolog :D
matyldawik

Re: Podolog

Post autor: matyldawik »

Ostatnio byłam pierwszy raz u podologa na zabiegu, jakim jest podstawowy zabieg podologiczny i teraz mam pewność, że moje stopy są zdrowe. Polecam każdemu!
iwonamroz

Re: Podolog

Post autor: iwonamroz »

Zgadzam się - warto systematycznie chodzić do podologa na podstawowy zabieg podologiczny. Cierpię na nadpotliwość stóp i ostatnio byłam na zabiegu, jakim jest jonoforeza nadpotliwość w końcu zniknęła - polecam!
ODPOWIEDZ