Ubrania z hurtowni?

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Inspirujemy, dzielimy się pomysłami na stylizacje, plotkujemy o najnowszych trendach. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Mirka
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2021, 18:57

Ubrania z hurtowni?

Post autor: Mirka »

Zastanawialiście się kiedyś nad kupowaniem ubrań z hurtowni? Akurat ostatnio wpadła mi w oko hurtownia odzieży damskiej online i oferta w zasadzie bardzo mi się spodobała ..:) Poza tym nie mogę się pozbyć takiego wrażenia, że te wszystkie ciuchy z popularnych sklepów są coraz słabszej jakości i widzę to z kolejnymi praniami. Dajcie znać co sądzicie o takich hurtowniach, bo chyba opłaca się kupować, prawda?
Awatar użytkownika
Marcjana1974
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2021, 8:21

Re: Ubrania z hurtowni?

Post autor: Marcjana1974 »

Ja CI mogę powiedzieć, że po raz pierwszy zetknęłam się z hurtownią odzieży kiedy znalazłam naprawdę tanią bieliznę damską, ładną i wytrzymałą jak się później okazało. Później kupiłam kilka innych rzeczy i tak już zostało. Mam zaufanie do producentów i jak na razie się na tym nie zawiodłam, więc nie podejrzewam, że kiedyś by do tego doszło. Na pewno też ceny są znacznie niższe i możesz przykładowo robić zakupy z koleżanką czy siostrą, zeby wyszło jeszcze bardziej opłacalnie.
ODPOWIEDZ