Inwestycje

Tutaj polecamy, dzielimy się opiniami i opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
aldonałuczko

Inwestycje

Post autor: aldonałuczko »

Każdej osobie zainteresowanej inwestycjami na giełdzie polecam najpierw przeczytać https://forexlive.pl/czy-pattern-trader ... nzja-2021/ - wszystko wyjaśnione w bardzo prosty sposób. Naprawdę polecam, korzystam od kilku miesięcy i warto. :)
Mennica Skarbowa zł

Re: Inwestycje

Post autor: Mennica Skarbowa zł »

Na pewno część wolnych środków warto lokować w metalach szlachetnych, szczególnie przy tak wysokiej inflacji która niestety ale topi nasze oszczędności w gotówce. Dlatego jeżeli szukacie takich możliwości to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej mennicy skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ licząc na pełne wsparcie naszej doświadczonej obsługi, konkurencyjne ceny i czas realizacji nawet tylko w 24 godziny!

sztućce gerlach symfonia
haśka

Re: Inwestycje

Post autor: haśka »

U mnie to chyba nic z tego by nie wyszło bo nie mam ręki do inwestowania ale w ppk pozostałam i oszczędzam na przyszłość, bo to nie wymaga ode mnie żadnych działań a jak pokazuje ta http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... iesiacach/ publikacja środki tam się cały czas gromadzą :)
ktosik

Re: Inwestycje

Post autor: ktosik »

Na pewno warto inwestować w własną działalność.. Ja szukając miejsca na otwarcie swojego biura trafiłem na bardzo ładnie położony budynek tu https://slawbud.pl/warszawska-94/ Sławbud znajduje się blisko centrum w Łomiankach. Budynek jest bardzo nowoczesny, przyciąga wzrok. Biuro w takim miejscu ma szansę na pozyskanie potencjalnych klientów. Jeśli i was interesuje ta oferta to na stronie znajdują się dane kontaktowe.
ODPOWIEDZ