Sprawdzone lakiery do salonu

Tutaj polecamy, dzielimy się opiniami i opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
Bartlomieja1985
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2021, 19:24

Sprawdzone lakiery do salonu

Post autor: Bartlomieja1985 »

Cześć wam. W zamiarze mam otwarcie własnego salonu manicure, także powoli zbieram całe potrzebne mi wyposażenie, ale największy problem mam z lakierami. Najbardziej kuszą mnie lakiery hybrydowe Victoria Vynn i to o nich słyszałam najwięcej dobrego. Używałyście? Podzielicie się spostrzeżeniami?
Tośka456

Re: Sprawdzone lakiery do salonu

Post autor: Tośka456 »

To zdecydowanie najlepszy wybór. Po pierwsze lakiery mają jakość premium. Dodatkowo bazy i topy - dzięki nim stylizacje trzymają nie 'na beton'. Polecam Ci żel budujący - jest samopoziomujący. Nie rozlewa się na skórki, ogólnie przyjemnie się nim pracuje. Jest sporo kolorów do wyboru samego żelu. Dodatkowym plusem lakierow hybrydowych jest to, że pięknie się błyszczą i długo wyglądają świeżo. Victoria Vynn wypuściła niedawno też lakiery klasyczne, które są w identycznych kolorach co hybrydy. Często moje klientki wybierają klasyczny manicure na stopy albo kupują te lakiery, aby komalować odrosty i wydłużyć czas pomiędzy stylizacjami 8-)
ODPOWIEDZ