Działka budowlana

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
symplicjusz-90
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2021, 14:09

Działka budowlana

Post autor: symplicjusz-90 »

Cześć. Coraz częściej przeglądam działki budowlane na sprzedaż i jestem naprawdę bliski decyzji o zakupie kawałka terenu pod budowę domu. Nie jestem jednak pewny, czy samemu uda mi się znaleźć dobrą ofertę, więc biorę pod uwagę skorzystanie z pomocy agenta. Uważacie, że to dobre rozwiązanie? Z tego, co wiem, opinie na temat biur nieruchomości są podzielone.

nerka torba
czosnekwrgłł

Re: Działka budowlana

Post autor: czosnekwrgłł »

Po zakupieniu działki w terenie leśnym nie miałem do końca pewności, czy nadaje się pod budowe. W celu rozwiania wszelkich wątpliwości zgłosiłem się do profesjonalnej kancelarii prawnej https://www.adamczewska.com.pl/oferta specjalizującej sie w prawie leśnym. Tym sposobem dalo sie zyskac ogromna wiedze na ten temat.
Grażak1985

Re: Działka budowlana

Post autor: Grażak1985 »

Jeżeli jesteśmy w temacie budowy domu to polecam zapoznać się z oferta firmy, która dokona kompleksowego na przykład wykończenia. Ja ostatnio korzystałem z pomocy firmy "Wiecha" http://www.wiecha.czest.pl/kontakt, która oferuję właśnie usługi budowlane i wykończeniowe. Z tego co czytałem na stronie to firma oferuję również usługi w zakresie renowacji budynków. Firmę polecił mi mój znajomy, który też korzystał z ich pomocy podczas remontu .
Mikołaj Ż45

Re: Działka budowlana

Post autor: Mikołaj Ż45 »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która zajmie się kompleksowo takimi usługami jak roboty drogowe i ziemne to polecam zapoznać się z oferta firmy Kaniuk. Firma https://www.kaniukzu.pl/kontakt oferuję również sprzedaż materiałów sypkich ( piasek naturalny,
piasek 0-2, 0-4, pospółka drogowa, pospółka budowlana, żwir frakcyjny 2-8, 2-16, 16-31.5), rozbiórki i wyburzenia budynków czy podejmą się budowy placów zabaw dla dzieci. Mój znajomy wynajmował firmę, żeby zrobiła mu staw i z tego co się dowiedziałem to zajmują się takimi budowami i pogłębianiem akwenów.

konsole telewizyjne dla dzieci
ODPOWIEDZ