Gdzie najlepiej kupić zamki i zawiasy?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Jowita-86
Posty: 15
Rejestracja: 04 kwie 2019, 3:47

Gdzie najlepiej kupić zamki i zawiasy?

Post autor: Jowita-86 »

Cześć! Jaki sklep internetowy z zamkami i zawiasami polecacie? Potrzebuję zakupić dobrej jakości zamki i nie wiem gdzie najlepiej coś takiego znaleźć.
Awatar użytkownika
Fryc
Posty: 12
Rejestracja: 30 mar 2019, 22:15

Re: Gdzie najlepiej kupić zamki i zawiasy?

Post autor: Fryc »

Hmm… A znasz sklep Oskar http://oskarlocks.pl/klamki.html? Ja zawsze tam kupuję różne klamki. To firma produkująca bardzo dobre jakościowo wyroby. Jeśli chodzi o wysyłkę, to również wysyłają ją bardzo szybko.
Awatar użytkownika
Sykstus_87
Posty: 6
Rejestracja: 08 cze 2019, 2:43

Re: Gdzie najlepiej kupić zamki i zawiasy?

Post autor: Sykstus_87 »

Według mnie zdecydowanie warto skorzystać z oferty tej firmy. Oskarlocks.pl to jedna z lepiej wyposażonych firm, gdzie na pewno zakupisz to czego potrzebujesz. 
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 44
Rejestracja: 25 lut 2020, 10:34

Re: Gdzie najlepiej kupić zamki i zawiasy?

Post autor: Luizka56 »

Jeśli o to chodzi to serdecznie polecam ci sklep z zawiasami - https://zawias.pl/. Znajdziesz tam wysokiej jakości wytrzymałe i funkcjonalne zawiasy do drzwi i okien. My z mężem również korzystaliśmy z usług tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta i to się ceni :)
Tomuś

Re: Gdzie najlepiej kupić zamki i zawiasy?

Post autor: Tomuś »

A jaki zamek do drzwi macie w swoich domach? Ja się właśnie zastanawiam nad wymianą, na jakies bardziej profesjonalne. Kolega mi polecił, żebym zainteresował się zamkami listwowymi, ponieważ są dużo lepsze. Z tego co się dowiedziałem, to zamki listwowe, w odróżnieniu do klasycznych zamków, posiadają więcej punktów ryglowania, dzięki czemu ryzyko włamania, przy zastosowaniu takiego rozwiązania, jest znacznie mniejsze. Ciekawe prawda?
ODPOWIEDZ