Wypożyczanie samochodów

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Iwan1962
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2022, 0:41

Wypożyczanie samochodów

Post autor: Iwan1962 »

Witam serdecznie. Mieliście może kiedyś okazję korzystać z usług wypożyczalni samochodów? Jestem ciekawy jak to mniej więcej wygląda i jak bardzo różnią się od siebie poszczególne oferty. Chciałbym wynająć samochód na potrzeby przyjęcia okolicznościowego i liczyłbym na jakiś elegancki pojazd. Jak sądzicie, na jaką cenę powinienem się przygotować? Co powinienem wziąć pod uwagę?
wilczy

Re: Wypożyczanie samochodów

Post autor: wilczy »

Oferty poszczególnych wypożyczalni mogą różnić się między sobą diametralnie. Przede wszystkim cenami i warunkami umowy. Jedna firmy pobierają kaucję, inna nie dajmy na to. Kolejna sprawa to dostępność floty. Wziąwszy pod uwagę to wszystko najchętniej korzystam z usług https://best-rent.pl/wypozyczalnia-samo ... -targowku/ , Jest to chyba najtańsza wypożyczalnia w stolicy, a wybór aut z różnych segmentów naprawdę pozytywnie zaskakuje. Do tego dochodzi miła, profesjonalna obsługa.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 150
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Wypożyczanie samochodów

Post autor: caryca »

Jak już jesteśmy przy temacie wypożyczania samochodów to może Was zapytam jaka skrzynia biegów w wynajętym aucie będzie lepsza? Moim zdaniem lepiej sprawdza się automatyczna ale za to samochody z manualną są o wiele tańsze, więc mam dylemat tak naprawdę i nie wiem na co się zdecydować
ODPOWIEDZ