salon fryzjerski sprzęt

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
śniada

salon fryzjerski sprzęt

Post autor: śniada »

są tu osoby prowadzące salony fryzjerskie? jak się d tego zabraliście? Macie swoje ulubione marki sprzętu, oferujeciie w swoich salonach jakieś inne uslugi np. masaż karku, głowy? widzialam, ze Babyliss pro ma w ofercie urządzenie masujące VibeFX, rozważam czy nie kupić, ktoś ma i się wypowie?
miłośka

Re: salon fryzjerski sprzęt

Post autor: miłośka »

śniada pisze: ↑22 lip 2021, 23:03 są tu osoby prowadzące salony fryzjerskie? jak się d tego zabraliście? Macie swoje ulubione marki sprzętu, oferujeciie w swoich salonach jakieś inne uslugi np. masaż karku, głowy? widzialam, ze Babyliss pro ma w ofercie urządzenie masujące VibeFX, rozważam czy nie kupić, ktoś ma i się wypowie?
zaciekawiłaś mnie tym urządzeniem, daj znać czy się zdecydowałaś na zakup i jak się sprawdza, lubię urządzenia BabylissPRO, mają wysokiej jakości urządzenia, jak wybierałam sprzęt do swojego salonu to wiedziałam, że to będzie właśnie od tej marki sprzęt, jest niezawodny i trwały
Mika

Re: salon fryzjerski sprzęt

Post autor: Mika »

Jeśli prowadzicie salon fryzjerski i szukacie dobrych kosmetyków to zajrzyjcie do sklepu https://www.sklep.itely.pl/. To sklep z profesjonalnymi kosmetykami do koloryzacji, prostowania i pielęgnacji włosów (m.in. szampony bez SLES) , oraz licznymi akcesoriami, które przydadza sie w każdym salonie fryzjerskim. Sklep ma bardzo szeroka ofertę, wysyłka jest szybka - wszystko dostarczone wprost do salonu. Bardzo wygodnie, bezpiecznie i korzystnie cenowo. My juz od jakiegoś czasu wyłącznie tam robimy zakupy do salonu i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

lecytyna występowanie
ODPOWIEDZ