Adwokat na sprawę sądową

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Tymoteusz_74
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2020, 2:35

Adwokat na sprawę sądową

Post autor: Tymoteusz_74 »

Cześć. Potrzebny mi skuteczny i zaangażowany adwokat do reprezentowania mnie na rozprawie sądowej. Pomyślałem o kancelarii kroladwokat.pl z Łodzi. Korzystaliście z usług? Jesteście zadowoleni?
Awatar użytkownika
leoncja_81
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2021, 11:57

Re: Adwokat na sprawę sądową

Post autor: leoncja_81 »

Mecenas Król nie ma sobie równych, jeśli chodzi o prawo cywilne, ale i inne dziedziny. Zwyczajnie ma obszerną wiedzę, a to bardzo ważne, jeśli zależy Ci na skuteczności adwokata. Według mnie jest najlepszy.
Oleńka

Re: Adwokat na sprawę sądową

Post autor: Oleńka »

Polecam Ci sprawdzić ofertę tej kancelarii https://www.kancelaria-walterowicz.pl/. Z tego, co o nich słyszałam, mają bardzo profesjonalną załogę, która specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Nie zaszkodzi zapytać, czy pomogą Ci z Twoim problemem.
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Adwokat na sprawę sądową

Post autor: magdi »

Tylko jedno nazwisko przychodzi mi do głowy, gdybym miała polecić dobrego i skutecznego adwokata. To Łukasz Węgłowski z kancelarii Węgłowski w Szczecinie. Działa nie tylko w tym mieście, ale jego kancelaria działa w całym zachodniopomorskim i na Pomorzu. Kompetentny, profesjonalny, z bardzo dużym doświadczeniem w różnych dziedzinach prawa. Dla mnie najlepszy.
Marry

Re: Adwokat na sprawę sądową

Post autor: Marry »

Ja polecam kancelarie pani mecenas Magdaleny Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Świadczy ona usługi w zakresie sporządzania pism procesowych (np. pozwów, apelacji, zażaleń), reprezentuje klienta przed sądami wszystkich instancji i sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Kompleksowo i profesjonalnie zajmie się twoja sprawą. Zajmuje sie takimi dziedzinami prawa, jak prawo rodzinne, spadkowe, karne, cywilne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, administracyjne. Jest rzeczowa, kompetentna i w każdą sprawę w pełni zaangażowana.
MarysiaŻ

Re: Adwokat na sprawę sądową

Post autor: MarysiaŻ »

Niestety są w życiu takie sytuację w, których dobry adwokat jest na wagę złota. Tak było w naszym przypadku kiedy mój syn, który był już co prawda pełnoletni na dyskotece wdał się w bardzo poważną bójkę w obronie koleżanki. Niestety człowiek, który zaatakował dziewczynę doznał dość poważnych obrażeń...i mojego syna czekała sprawa karna. Naszą sprawą zajął się mecenas z kancelarii w Grójcu https://www.adwokat-grojec.pl/kontakt, który specjalizuję się właśnie w sprawach karnych. Nasz syn miał poważny zarzut z art. 157 § 1 i dotyczyło to uszczerbku na zdrowiu. Mój syn nie uniknął kary ale nasz adwokat wybronił naszego syna do wyroku w zawieszeniu.
Glenny

Re: Adwokat na sprawę sądową

Post autor: Glenny »

Na dobrego prawnika wbrew pozorom nie jest tak łatwo trafić. Owszem można znaleźć wielu po skończonych studiach prawniczych, ale nie zawsze sama wiedza daje pożądane efekty. W tym wypadku liczy się praktyka i doświadczenie. Na szczęście ja znalazłem u siebie w Bolesławcu dobrego adwokata Arkadiusza Malaka http://adwokat-malak.pl/#kontakt Biuro mieści się przy ulicy Daszyńskiego 13/7. Jeśli chodzi o moją współpracę to jestem zadowolony, już nie raz mogłem liczyć na rzetelną poradę, a raz w kwestiach spadkowych i na reprezentowanie przed sądem. Zdecydowanie polecam.
ODPOWIEDZ