Bezpłatna porada prawna

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
Awatar użytkownika
andrzeja-70
Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2019, 21:29

Bezpłatna porada prawna

Post autor: andrzeja-70 »

Cześć! Szukam adwokata w Łodzi, który udzieli mi darmowej porady prawnej. Zastanawiam się czy warto skorzystać z oferty http://www.kroladwokat.pl/. Mieliście z nim kiedyś styczność?
Awatar użytkownika
Teodor_94
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:28

Re: Bezpłatna porada prawna

Post autor: Teodor_94 »

Miałem i dzięki Adwokatowi Król udało mi się rozwiązać naprawdę trudną sprawę. Z tego co wiem to raz w miesiącu udziela darmowych porad prawnych – najlepiej się z nim skontaktuj.
Awatar użytkownika
gadka
Posty: 128
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:25

Re: Bezpłatna porada prawna

Post autor: gadka »

Ja mogę polecić Prawnik Warszawa. Sama często, jako firma, korzystam z ich porad- współpracuję wtedy z nimi i zawsze jestem zadowolona. Pełen profesjonalizm, z dużym doświadczeniem i wiedzą jest nieocenionym wsparciem. To dla mnie bardzo ważna kwestia.

dżinsowa koszula damska
Awatar użytkownika
billy
Posty: 299
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Bezpłatna porada prawna

Post autor: billy »

A wiecie, że rozwód kościelny, to tylko takie potoczne stwierdzenie? Tak naprawdę, to w przypadku "rozwodu kościelnego" trzeba uzyskać stwierdzenie o nieważności małżeństwa. W tym pomagają takie kancelarie jak https://www.adwokatkoscielny.pl/ Bez tego nie będziecie mieli możliwości ponownego zawarcia związku małżeńskiego na zasadzie ślubu kościelnego. Warto mieć tu czystą sytuacje i możliwości na ponowne szczęście małżeńskie.
ODPOWIEDZ