Firma zajmująca się księgowością

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
piotrtalikoss

Firma zajmująca się księgowością

Post autor: piotrtalikoss »

Cześć, niedługo planuję otworzyć swoją pierwszą działalność gospodarczą. Jestem na etapie szukania biura rachunkowego. Znalazłem w internecie stronę - http://www.znany-ksiegowy.pl . Jak widzę, jest to portal który szuka księgowego dla przedsiębiorcy. Chciałbym was spytać czy korzystaliście z ich usługi? Jesteście zadowoleni z księgowego, który został polecony przez portal znany księgowy? Będę wdzięczny za wszystkie wasze opinie na temat tego portalu bo widzę, że w opiniach gogle mają dużo pozytywnych opinii, jednak chciałbym poznać wasze zdanie w tym temacie.
derdd

Re: Firma zajmująca się księgowością

Post autor: derdd »

Ja znam biuro rachunkowe, które specjalizuje się w duńskim prawie podatkowym oraz ubezpieczeniach. Co roku się tam rozliczam oraz dzięki niemu mam wykupione bardzo korzystne ubezpieczenie na dom, auto i zdrowotne. Śmiało wam więc polecić biuro rachunkowe E. Thomsen, które mieści się w Szczecinie przy ul. Powstańców Wielkopolskich. 33 pok. 18. Od razu daję link do jego strony: https://www.dunskiksiegowy.pl/oferta/podatki Nawet jak jestem za granicą, to śmiało, można załatwić sprawy online. Muszę powiedzieć, że zawsze rozliczenie jest zrobione na czas i bezbłędnie.
Lendy

Re: Firma zajmująca się księgowością

Post autor: Lendy »

Gdybyście szukali dobrej księgowości w Krakowie, to chętnie wam doradzę. Sam współpracowałem chyba z 4 biurami, dopóki nie trafiłem na fachowców z prawdziwego zdarzenia, czyli biura ADEMI w Wiślanych Tarasach przy ulicy Grzegrzórzeckiej 67 https://ademi.pl/oferta/ Skrupulatnie zajmują się wszystkim, w papierach mam zawsze poukładane i wszystko terminowo składane do urzędów. Poza tym zawsze jak mam jakiś problem, na przykład w kwestiach podatków mogę liczyć na fachową radę.
ODPOWIEDZ