Jak unieważnić małżeństwo?

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Nora_60
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2021, 12:37

Jak unieważnić małżeństwo?

Post autor: Nora_60 »

Witajcie. Czy wiedzieliście o tym, że jest możliwe unieważnienie ślubu kościelnego? Takimi sprawami zajmuje się adwokat kościelny z Warszawy. Jak sądzicie, trudno jest znaleźć odpowiedniego specjalistę? Jeśli macie jakieś doświadczenia w tym zakresie, to koniecznie dajcie znać.
Awatar użytkownika
Barucha
Posty: 191
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:57

Re: Jak unieważnić małżeństwo?

Post autor: Barucha »

Ja mam za sobą rozwód ale taki normalny "cywilny". Bardzo się ciesze, że mam to już za sobą. I że Pan Michał Gajda - https://gajda-adwokat.pl/ mnie przeprowadził sprawnie przez niego i wszystko udało się dobrze pozałatwiać. Najgorsze już na szczęście za mną
Kociołek

Re: Jak unieważnić małżeństwo?

Post autor: Kociołek »

Barucha pisze: ↑28 cze 2021, 11:53 Ja mam za sobą rozwód ale taki normalny "cywilny". Bardzo się ciesze, że mam to już za sobą. I że Pan Michał Gajda - https://gajda-adwokat.pl/ mnie przeprowadził sprawnie przez niego i wszystko udało się dobrze pozałatwiać. Najgorsze już na szczęście za mną
Ja mam i jeden i drugi. Na unieważnienie małżeństwa kościelnego dość długo czekałam bo dwa lata. Natomiast rozwód cywilny ciągnął sie rok . I tutaj bardzo pomogla mi pani mecenas Magdalena Grześkowiak.
pawełek

Re: Jak unieważnić małżeństwo?

Post autor: pawełek »

Myślę, że jeśli jesteście zainteresowani rozwodem, to dobrym pomysłem będzie sprawdzenie tej strony internetowej: https://i-rozwod.pl/ile-kouje-oplata-sa ... w-o-rozwod . Posiadają ciekawą opcję wykonania pozwu rozwodowego online. Jedyne, co musicie uczynić, to odebrać pozew i się pod nim podpisać. Później zostaje już tylko sąd.
krówka

Re: Jak unieważnić małżeństwo?

Post autor: krówka »

Świetna kancelaria od spraw rozwodów to ta Mecenas Morawskiej - https://adwokatmorawska.pl/ . Trafiłem do Pani Adwokat z polecenia. Nie żałuję, wygrała mi sprawę o rozwód z wyłącznej winy mojej żony, uchroniła przed alimentami na żonę, a teraz walczy jak lew w sprawie o podział majątku. Szczerze polecam, pełen profesjonalizm. Lepszego adwokata nie znajdziecie!
Dzięcioł

Re: Jak unieważnić małżeństwo?

Post autor: Dzięcioł »

Moją sprawę rozwodową (czyli rozwód cywilny) prowadziła pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/ . Zajęła się wszystkim profesjonalnie i kompleksowo. W dodatku jej kancelaria współpracuje z notariuszami, komornikami oraz z adwokatem kościelnym, więc jest w stanie pomóc wam na każdym etapie sprawy.
ODPOWIEDZ