Kancelaria adwokacka z Łodzi

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 121
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Kancelaria adwokacka z Łodzi

Post autor: milla27 »

Potrzebuję jednorazowej porady prawnej w dziedzinie prawa rodzinnego. Szukałam kancelarii w Łodzi i w internecie znalazłam ich http://kroladwokat.pl/. Wszyscy ich chwalą, więc myślę, że można im zaufać. Mają też wieloletnie doświadczenie. A wy byście zaryzykowali? Poproszę was o zdanie o tych konkretnych prawnikach.
Awatar użytkownika
ciekawasprawa
Posty: 64
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:47

Re: Kancelaria adwokacka z Łodzi

Post autor: ciekawasprawa »

Bardzo dobra kancelaria w szczególności jeśli chodzi o prawo karne to https://mecenas-lodz.com.pl/ . Można liczyć na ich pomoc praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Kancelaria specjalizuje się w trudnych sprawach karnych czy wyciąganiu z aresztu. Bardzo profesjonalna obsługa oraz poczucie że nie jest się samemu już od samego początku.
Awatar użytkownika
Piksel
Posty: 88
Rejestracja: 17 gru 2019, 11:31

Re: Kancelaria adwokacka z Łodzi

Post autor: Piksel »

Ja korzystałam z usług firmy prawnej, która oferowała swoje usługi online. Dowiedziałam się w szybki sposób, kto może zgłosić znak towarowy i jak w wygląda sam proces, co jest bardzo przydatne, zwłaszcza na początku działalności :)
ODPOWIEDZ