Odszkodowanie

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
Łotoiowa

Odszkodowanie

Post autor: Łotoiowa »

Potrzebuję pomocy w uzyskaniu odszkodowania, wiadomo, że zależy mi na możliwie najwyższej kwocie. Może ktoś z Państwa wiem, która
kancelaria odszkodowawcza będzie najlepsza?
Awatar użytkownika
martka
Posty: 81
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:47

Re: Odszkodowanie

Post autor: martka »

Warunkiem wypłaty odszkodowania jest przyjęcie odpowiedzialności odszkodowawczej przez ubezpieczyciela. Jeżeli samochód nadaje się do naprawy, ubezpieczyciel zakwalifikuje szkodę jako częściową. Nalepiej w pierwszej kolejności sprawdzić kalkulator szkody aby w ogóle zorientować się w temacie.
Sławomir

Re: Odszkodowanie

Post autor: Sławomir »

W przypadku wielu odszkodowań od Towarzystwa Ubezpieczeń, kwoty które otrzymacie mogą nie być zadowalające i mogą być znacznie niższe niż powinny w rzeczywistości. Dlatego chciałbym Wam polecić ofertę firmy Avista Polska, która specjalizuje sie w takich sprawach i sprawdzi dla Was zaniżony kosztorys oraz inne papiery.
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: Odszkodowanie

Post autor: codzienny »

W sumie jak jesteśmy ubezpieczeni to jak najbardziej na pewno ważną kwestią jest również wiedza o tym jak możemy uzyskać odszkodowanie w przypadku powstania szkody. Ja również jakiś czas temu miałem okazję przeczytać na stronie https://kioskpolis.pl/casco/ czym tak naprawdę jest casco.
Torbikoł

Re: Odszkodowanie

Post autor: Torbikoł »

Uzyskiwaniem bardzo wysokich odszkodowań komunikacyjnych zajmuje się firma https://www.doplatydooc.com.pl/. Polecam z nimi współpracę, jest kompleksowa i co najważniejsze też mamy wysokie szanse na to, aby po prostu osiągnąć odpowiedni poziom odszkodowania. To ważne, bo przecież każdy z nas chce tyle, ile faktycznie się należy
nikń

Re: Odszkodowanie

Post autor: nikń »

A jaka jest sprawa związana z odszkodowaniem? My walczyliśmy o odszkodowanie za szkody górnicze i musieliśmy skorzystać z pomocy firmy KOMPENSATA https://www.kompensata.com.pl/odszkodow ... nkach.html z Rudy Śląskiej. Szkody poniósł nasz budynek i sam grunt, byliśmy nieźle zdenerwowani, ale dzięki tej firmie wszystko udało się załatwić. To rzetelni i kompetentni specjaliści, mają szeroki zakres usług i korzystne ceny.
Awatar użytkownika
irka
Posty: 70
Rejestracja: 13 gru 2019, 17:00

Re: Odszkodowanie

Post autor: irka »

A walczyliście kiedyś o odszkodowanie za nieudany wypoczynek z biurem podróży czy opóźniony lot? Jeśli planuje się wakacje to warto dokładnie przeczytać umowę z biurem podróży, na co patrzeć i za co należy się zadośćuczynienie można się dowiedzieć na https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/ ... serafinski . Wiele osób odpuszcza walkę z biurem podróży z niewiedzy, warto się jednak wybrać do prawnika i dowiedzieć się dokładnie czy możemy odzyskać jakieś pieniądze.
ODPOWIEDZ