Polecicie mi jakiego dobrego prawnika od rozwodu? - ŁÓDŹ

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Polecicie mi jakiego dobrego prawnika od rozwodu? - ŁÓDŹ

Post autor: radosna »

Witam! Polecicie mi jakiego dobrego prawnika od rozwodu? Najlepiej z Łodzi, ewentualnie okolic.
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 61
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:58

Re: Polecicie mi jakiego dobrego prawnika od rozwodu? - ŁÓDŹ

Post autor: Dorota »

Mój rozwód prowadziła pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. Polecam, bo dzięki niej miałam dużo mniej stresu i oczywiście wszystko doprowadziła do końca. Dziś już mam BYŁEGO męża i niezmiernie z tego powodu się cieszę.
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Polecicie mi jakiego dobrego prawnika od rozwodu? - ŁÓDŹ

Post autor: radosna »

A masz do niej jakieś namiary? Szukam dobrego prawnika, bo u mnie szykuje się konkretna sprawa i wiele tematów do "uzgodnienia". Nie będzie przyjaźnie.
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 61
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:58

Re: Polecicie mi jakiego dobrego prawnika od rozwodu? - ŁÓDŹ

Post autor: Dorota »

radosna pisze: ↑03 cze 2020, 14:28 A masz do niej jakieś namiary? Szukam dobrego prawnika, bo u mnie szykuje się konkretna sprawa i wiele tematów do "uzgodnienia". Nie będzie przyjaźnie.
Tutaj znajdziesz wszystkie namiary: http://www.lodz-adwokat.pl/ :)
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Polecicie mi jakiego dobrego prawnika od rozwodu? - ŁÓDŹ

Post autor: radosna »

Dzięki! A powiesz mi jeszcze - jak ogólnie z kontaktem z tą panią? przystępna? Ja to wiesz, nie bardzo z prawniczymi pojęciami itd. Zalezy mi na kimś z ludzkim podejściem, gdzie będę mogła normalnie porozmawiać i się dogadać.
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 61
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:58

Re: Polecicie mi jakiego dobrego prawnika od rozwodu? - ŁÓDŹ

Post autor: Dorota »

radosna pisze: ↑04 cze 2020, 9:40 Dzięki! A powiesz mi jeszcze - jak ogólnie z kontaktem z tą panią? przystępna? Ja to wiesz, nie bardzo z prawniczymi pojęciami itd. Zalezy mi na kimś z ludzkim podejściem, gdzie będę mogła normalnie porozmawiać i się dogadać.
Ze spokojem, pani Kitscha-Kwasiborska to bardzo miła kobieta. Nie masz się co stresować. Gwarantuję, że spokojnie się z nią dogadasz. Zadzwoń sobie do niej i zapytaj jak stoi z czasem i liczbą prowadzonych spraw.
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Polecicie mi jakiego dobrego prawnika od rozwodu? - ŁÓDŹ

Post autor: radosna »

Dorota pisze: ↑04 cze 2020, 12:47
radosna pisze: ↑04 cze 2020, 9:40 Dzięki! A powiesz mi jeszcze - jak ogólnie z kontaktem z tą panią? przystępna? Ja to wiesz, nie bardzo z prawniczymi pojęciami itd. Zalezy mi na kimś z ludzkim podejściem, gdzie będę mogła normalnie porozmawiać i się dogadać.
Ze spokojem, pani Kitscha-Kwasiborska to bardzo miła kobieta. Nie masz się co stresować. Gwarantuję, że spokojnie się z nią dogadasz. Zadzwoń sobie do niej i zapytaj jak stoi z czasem i liczbą prowadzonych spraw.
Dzięki wielkie! Dziś jestem w pracy, więc nie mam jak zadzwonić, ale jutro idę na popołudnie to spróbuję się skontaktować.
ODPOWIEDZ