Potrzebny radca prawny

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
Awatar użytkownika
honorat_81
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2020, 17:57

Potrzebny radca prawny

Post autor: honorat_81 »

Witajcie. Potrzebuję skonsultować się z zaufanym radcą prawnym. Do kogo w Łodzi polecacie się zgłosić? Znacie jakieś sprawdzone kancelarie adwokackie?
Awatar użytkownika
damroka76
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2020, 6:27

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: damroka76 »

Mnie bardzo pomógł radca prawny z poradniasalomon.pl. Doradził mi w kwestii prawa pracy, dzięki czemu udało mi się wygrać z nieuczciwym pracodawcą, więc jestem mu bardzo wdzięczna. Zresztą wiele dobrego słyszałam o tej poradni.
Awatar użytkownika
billy
Posty: 299
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: billy »

W mojej opinii warto skorzystać, jeśli szukana była przez was bezpłatna porada prawna - wystarczy kliknąć. Osobiście chciałem uzyskać rentę, której nie mogłem wyegzekwować na własną rękę. Pan Artur Klimkiewicz pomógł mi w szybki i przede wszystkim skuteczny sposób, przeprowadzając mnie przez meandry zagmatwanego prawa.

elefant meble
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: magdi »

Przede wszystkim najważniejsza kwestia to jaki jest problem. Mój na przykład dotyczył kredytu we frankach i też potrzebowałam fachowej pomocy. Właśnie w https://cleverstep.pl/ trafiłam na zespół adwokatów i radców prawnych, którzy specjalizują się w zakresie postępowań sądowych w sporach bankowych. Jeśli są szanse i to wcale niemałe to trzeba próbować.
Awatar użytkownika
mateo
Posty: 29
Rejestracja: 27 lis 2019, 13:24

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: mateo »

U mnie pomocny był adwokat akurat. Szczerze mogę polecić Łukasza Węgłowskiego z kancelarii Węgłowski. Rzetelny, profesjonalny, z wiedzą i doświadczeniem. W Szczecinie, tam gdzie ma swoją kancelarię jest właśnie polecanym adwokatem. Różnymi dziedzinami prawa się zajmuje jego kancelaria.
Awatar użytkownika
annik
Posty: 76
Rejestracja: 07 kwie 2020, 18:59

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: annik »

Jeśli chodzi o radcę prawnego to ja dobrze oceniam usługi Karoliny Kornaś-Gierek https://www.kornasgierek.pl/ To bardzo dobry radca prawny, osoba profesjonalna i solidna, skutecznie zajmie się waszymi sprawami. Ja jestem z jej usług w 100 % zadowolona.
edii

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: edii »

U mnie bardzo dobrze się sprawdziła Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego z Poznania http://www.sangowski.com/ Wszystko poszło szybko i sprawnie, w dobrej atmosferze, także zdecydowanie mogę doradzić tego radcę prawnego.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: Kamilla36 »

A może firma https://helphero.pl/ pomoże Ci w odszkodowaniach finansowych?
Kaśka8674

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: Kaśka8674 »

https://adwokat-russek.pl/oferta/prawo-spadkowe/ dobra kancelaria, mi osobiscie pomogla w sprawach spadkowych wiec polecam ;)
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 162
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: Badaka »

Jak nie jesteście czegoś pewni, macie problem ze spadkiem, testamentem, odszkodowaniem, problem związany z pracodawcą, to myślę, że udanie się po pomoc do doświadczonego prawnika, adwokata będzie dobrym pomysłem. Wszystko zostanie wam dokładnie przedstawione, adwokaci sporządzą odpowiednie pisma i poprowadzą was "za rączkę" przez trudny dla was czas. Jak będziecie kogoś szukać do pomocy to sprawdźcie sobie propozycje od https://lexperiens.pl/ Na pewno znajdziecie pomoc.
łucja

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: łucja »

Na stronie kancelariapawelczak.pl znajdziesz informacje o zakresie działanai radcy prawnej
jaruś2333

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: jaruś2333 »

Sporo osób szuka prawnika, ponieważ mają problemy przez prowadzenie auta pod wpływem. Dlatego też warto poczytać na https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/ odnośnie konsekwencji jakie niesie za sobą jazda po alkoholu.
Awatar użytkownika
ciekawasprawa
Posty: 64
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:47

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: ciekawasprawa »

W pewnych sprawach nie pomoże nam radca prawny, kiedy dochodzi do aresztowania lub zatrzymania i trzeba działać naprawę szybko doskonale sprawdzi się ta kancelaria z Łodz https://mecenas-lodz.com.pl/ . Mają dużą wiedzę i doświadczenie w działaniu, wszędzie tam gdzie prawo karne ma większe lub mniejsze znaczenie. Pomagają zarówno ofiarom przestępstw jak i osobom skazanym, w każdym przypadku pomoc jest szybka i profesjonalna.
ańita

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: ańita »

Polecam profesjonalne usługi prawne kancelarii http://wierzbicki-kancelaria.pl/ z Poznania. Najlepsi radcy prawni z jakimi miałam okazję pracować!
Łucek

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: Łucek »

Sprawy karne nieletnich, nie należą do łatwych. Wszystkim radzę wtedy, konsultację z tą kancelarią https://kancelaria-kopko.pl/postepowani ... -warszawa/. Kancelaria przyjmuje do prowadzenia sprawy karne nieletnich, które obejmują następujące sprawy: sprawy dotyczące demoralizacji nieletnich, postępowanie w sprawach o czyny karalne popełnione przez nieletnich, wykonywania środków wychowawczych lub poprawczych wobec nieletnich.
pełko

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: pełko »

Moim zdaniem lepiej będzie jeśli skierujecie swoją sprawę do kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Tutaj spotka was opieka i zdecydowane działanie podyktowane doświadczeniem. mam nadzieję, że nie porywacie się z motyką na słońce, i nie staracie się, siebie bronić bez pomocy?
AndrzejŻ

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: AndrzejŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej kancelarii - Kancelaria Radcy Prawnego Agata Szyszkowska w Gdańsku https://www.kancelaria-szyszkowska.pl/kontakt . Kancelaria oferuje kompleksowe usług i z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, prawa handlowego. Kancelaria oferuje również usługi z zakresu mediacji i windykacji.
maówa

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: maówa »

Skorzystanie z pomocy usług prawnych było w moim przypadku konieczne. Dlatego zgłosiłem się do https://www.krp-walbrzych.pl/oferta/ , gdzie okazało się to całkowicie możliwe. Taka jakość usług całkowicie sprostała moim wymaganiom. Świadczą usługi prawne na rzecz osób fizycznych.
Horacy

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: Horacy »

Jeśli chodzi o kancelarię radcy prawnego, to mogę wam polecić usługi pani Magdaleny Adamczewskiej - https://www.adamczewska.com.pl/. Prowadzi ona kancelarię w Ełku , ale przyjmuje sprawy z całej Polski. Jej specjalnością jest prawo leśny i łowieckim - niszowe dziedziny, w których trudno znaleźć kompetentnego specjalistę. Pani Adamczewska zajmuje się obsługa prawną jednostek Lasów Państwowych, a także pomaga właścicielom lasów prywatnych odpowiednio prowadzić las - zgodnie z obowiązującym prawem.
MichałkaŻ

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: MichałkaŻ »

Jeżeli szukasz radcy prawnego z Działdowa to dobrze trafiłeś bo mogę polecić na prawdę dobrą kancelarię https://www.radcaprawny-dzialdowo.pl/kontakt . Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Rząp w Działdowie obsługuję m.in sektor administracji publicznej, w szczególności jednostki samorządu terytorialnego. Kancelaria specjalizuję się również w prawie cywilnym, rodzinnym, pracy i ubezpieczeń społecznych, gospodarki nieruchomościami, oświatowym. Osobiście bardzo sobie chwale kontakt z kancelarią .
fórtka

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: fórtka »

Skorzystanie z pomocy radcy prawnego było dla mnie koniecznością. Z tej właśnie okazji odezwałem się do Wojciecha Chmuraka https://kancelaria-chmurak.pl/oferta/prawo-rodzinne/ . Udzielono mi wsparcia na polu z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego. Są to kwestia na których łatwo popełnić błąd, także musiałem sobie z tym poradzić. I tak oto, z pomocą w tej formie stało się to możliwe. Oferta biura w Szczecinie jest bardzo szeroka, także pewnie i Wy odnajdziecie tam konieczną pomoc. Jak dla mnie to gra warta świeczki!
torwat

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: torwat »

To akurat mam namiary do strony, na której między innymi są oferty radców prawnych z całej Polski. Oto link do niej: https://www.biznes-katalog.pl/firmy/pol ... o%20prawne Znajdziesz na niej również adwokatów, biura rachunkowe, ubezpieczycieli czy ludzi prowadzących doradztwo gospodarcze. Ja z niej nie raz korzystałem i wszystkie firmy przeze mnie napotkane okazały się uczciwe i przyjazne cenowo. Myślę, że spokojnie dzięki niej ogarniesz sobie odpowiedniego radcę prawnego.
ODPOWIEDZ